Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 207
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2145125
15084
372
Books: Travelling, Local History
Csatkai Endre: Sopron. Magyar Műemlékek. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. II. kiadás. Kiadói kissé kopott félvászon kötésben, jó állapotban. 2144996
15085
372
Dercsényi Dezső-Zolnay László: Esztergom. Magyar Műemlékek. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, a papírborítón kis szakadásokkal, de egyébként jó állapotban.
2144873
15086
372
Beke György: Régi erdélyi skólák. Barangolás térben és időben. Bp.,1989., Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány. +Pécsi István: Ódon házak, hajdanvolt egriek. Bp., 1986., Panoráma. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
1655411
15087
372
2113504
15088
372
Történeti emlékek Veszprém megyében. Szerk.: Bándi László. Veszprém,1980, Veszprém Megye Tanácsa-Hazafias Népfront. Kiadói kopott kartonált papírkötés.
2113522
15089
372
Leningrád. Leningrád,én., Aurora. Orosz nyelven. Nagyon gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval. 2144868
15090
372
Az Aggteleki-karszt barlangjai. Világörökség a föld mélyében. Szerk.: Székely Kinga. Jósvafő, 2003., Aggteleki Nemzeti Park. Kiadói papírkötés.
2145339
15091
372
Bontó Józsefné: A veszprémi Csatár-hegyi búcsú története. Veszprém, 1995., OOK-Press. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
2113033
15092
372
Dercsényi Dezső: Visegrád műemlékei. Bp.,1951, Közoktatási Kiadóvállalat, 114 p.+2 t. (Kihajtható panorámafotó a visegrádi panorámáról, és kétoldalas rajz a palotáról. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben. Megjelent 3000 példányban.
2113309
15093
372
Zsolt Róbert: Kirándulók könyve. Bp., 1976, Minerva. Kiadói papírkötés.
2102236
15094
372
Tatabányai séták. Szerk.: Fűrészné Molnár Anikó. Tatabánya, 1991., Tatabányai Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala. Kiadói papírkötés, hullámos lapokkal.
2112353
15095
372
John Keahey: Velence a tenger ellen, Bp., é.n., General Press Kiadó, kiadói kartonált papírkötésben,
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF