Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 207

15084.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dercsényi Dezső-Zolnay László: Esztergom. Magyar Műemlékek. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, a papírborítón kis szakadásokkal, de egyébként jó állapotban.
15085.

Rufpreis:
1 600 HUF

Beke György: Régi erdélyi skólák. Barangolás térben és időben. Bp.,1989., Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány. +Pécsi István: Ódon házak, hajdanvolt egriek. Bp., 1986., Panoráma. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
15086.

Rufpreis:
1 000 HUF

15087.

Rufpreis:
1 200 HUF

Történeti emlékek Veszprém megyében. Szerk.: Bándi László. Veszprém,1980, Veszprém Megye Tanácsa-Hazafias Népfront. Kiadói kopott kartonált papírkötés.
15088.

Rufpreis:
800 HUF

Leningrád. Leningrád,én., Aurora. Orosz nyelven. Nagyon gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval.
15089.

Rufpreis:
800 HUF

Az Aggteleki-karszt barlangjai. Világörökség a föld mélyében. Szerk.: Székely Kinga. Jósvafő, 2003., Aggteleki Nemzeti Park. Kiadói papírkötés.
15090.

Rufpreis:
800 HUF

Bontó Józsefné: A veszprémi Csatár-hegyi búcsú története. Veszprém, 1995., OOK-Press. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
15091.

Rufpreis:
800 HUF

Dercsényi Dezső: Visegrád műemlékei. Bp.,1951, Közoktatási Kiadóvállalat, 114 p.+2 t. (Kihajtható panorámafotó a visegrádi panorámáról, és kétoldalas rajz a palotáról. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben. Megjelent 3000 példányban.
15092.

Rufpreis:
800 HUF

Zsolt Róbert: Kirándulók könyve. Bp., 1976, Minerva. Kiadói papírkötés.
15093.

Rufpreis:
800 HUF

Tatabányai séták. Szerk.: Fűrészné Molnár Anikó. Tatabánya, 1991., Tatabányai Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala. Kiadói papírkötés, hullámos lapokkal.
15094.

Rufpreis:
800 HUF

John Keahey: Velence a tenger ellen, Bp., é.n., General Press Kiadó, kiadói kartonált papírkötésben,
15095.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF