Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 207

Varsányi Gyula: Franzstadti történetek. Bp.,2019, Noran Libro. Kiadói papírkötés.
15096.

Rufpreis:
1 000 HUF

15097.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsigmond Enikő: Csomád hegycsoport, Szent Anna-tó és környéke. Erdély hegyei 3. Turisztikai kalauz. Csíkszereda, 1998, Pallas-Akadémiai Könyvkiadó. Térképmelléklettel. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15098.

Rufpreis:
1 000 HUF

15099.

Rufpreis:
1 000 HUF

Marquis de Custine: Oroszországi levelek. Oroszország 1839-ben. h.n., 2004, Nagyvilág. Kiadói papírkötésben.
15100.

Rufpreis:
1 400 HUF

15101.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db Széchényista öregdiák kiadvány. Volt egyszer egy Gymnasium I.; Emlékezés. Bp., 2004, 2006. Kiadói papírkötés.
15102.

Rufpreis:
1 000 HUF

Die Stifte der Augustiner-Chorherren in Böhmen, Mähren und Ungarn. Wien, 1994. Meyer. Kiadói kartonálásban
15103.

Rufpreis:
1 400 HUF

15104.

Rufpreis:
2 000 HUF

15105.

Rufpreis:
1 800 HUF

15106.

Rufpreis:
3 000 HUF

Josef Rabl: Illustrirter führer durch Steiermark und Krain mit besonderer Berücksichtigung der Alpengebiete von Obersteiermak und Oberkrain. Wien-Pest-Leipzig, 1885., Hartleben's Verlag, 16+275+5 p. Német nyelven. Fekete-fehér szövegközti képekkel, képtáblákkal, térképekkel (egy kétoldalas, egy szövegközti) illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos, kissé kopott borítóval, kis sérüléssel a gerincen, hiányzó térkép mellékletekkel, Laczkó Jenő ex libris-szével.
15107.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF