Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 207

Ober-Italien mit den Zugengswegen und Florenz. Praktischer Reiseführer. Griebens Reiseführer 78. Berlin, 1912., Albert Goldschmidt, 311+1+12 p. Német nyelven. Kihajtható térképekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, Laczkó Jenő mérnök ex libris-szével,(klisé, papír, jelzett, 10x7 cm.)
15108.

Rufpreis:
1 800 HUF

Karl Baedekker: Österreich (ohne Ungarn, Dalmatien, und Bosnien.) Handbuch für Reisende. Leipzig, 1895., Karl Baedekker, 332 p. Kihajtható térképekkel illusztrált. A hátsó szennylapon és kötéstábla belsején az Osztrák-Magyar Monarchia vasúti térképével. Német nyelven. 24. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott, kissé foltos borítóval, egy térkép kissé szakadt, Laczkó Jenő ex libris-szével.
15109.

Rufpreis:
3 000 HUF

L. V. Bertarelli: Mittelitalien. Florenz und Rom. Griebens Reiseführer 202. Berlin-Milano, 1927, Grieben-Albert Goldtschmidt-Touring Club Italiano, 601 p. Német nyelven. Kihajtható térképekkel. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, Laczkó Jenő mérnök ex libris-szével,(klisé, papír, jelzett, 10x7 cm.)
15110.

Rufpreis:
1 800 HUF

15111.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szepessy László (szerk.): Kiszabadítottuk. A  Szabadság-szobor története. 2004, Romániai Magyar Demokrata Szövetség. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15112.

Rufpreis:
1 400 HUF

15113.

Rufpreis:
1 200 HUF

15114.

Rufpreis:
1 200 HUF

15115.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

15116.

Rufpreis:
800 HUF

15117.

Rufpreis:
2 800 HUF

15118.

Rufpreis:
1 000 HUF

A Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Karának története. I. köt. Szerk.: Papp Klára. Debrecen, 2014, Debreceni Egyetem BTK. Kiadói kartonált papírkötés.
15119.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF