https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 207

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Kendrovics Miklós-Pálóczi Gyula-Magaslaki Ferenc-Pápai Gyula: Székesfehérvár repüléstörténete II-III. kötet. Székesfehérvár, 1999, Magyar Veterán Repülők Egyesületének Fejér megyei Szervezete. Kiadói papírkötésben, a II. kötet foltos, hullámos lapokkal. Megjelent 1000 példányban.
1
15580.

Kendrovics Miklós-Pálóczi Gyula-Magaslaki Ferenc-Pápai Gyula: Székesfehérvár repüléstörténete II-III. kötet. Székesfehérvár, 1999, Magyar Veterán Repülők Egyesületének Fejér megyei Szervezete. Kiadói papírkötésben, a II. kötet foltos, hullámos lapokkal. Megjelent 1000 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes Tátrával kapcsolatos tétel:  Vladimír Kostial: A Magas Tátra. Tátrai Nemzeti Park. Martin (Turócszentmárton), 1964, Osveta. Magyar nyelven. Kiadói papírkötés.;  Zvieratá Vysokých Tatier. Martin (Turócszentmárton), 1962, Osveta. Cseh nyelven. Kiadói papírkötés, a hátsó borító kissé kopott.;  Malá Fatra - Nízké Tatry. Német és angol nyelvű prospektus, 6 sztl. lev.;  Hala Gąsienicowa. Warszawa, 1953, Spółdzielnia Wydawnicza "SPORT I TURYSTYKA." Lengyel nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Papírkötésben, jó állapotban.  + 1962-1965 6 db Lomnici-csúcs felvonó jeggyel. (1 db 1962, 5 db - 1965.)
1
15581.

Vegyes Tátrával kapcsolatos tétel: Vladimír Kostial: A Magas Tátra. Tátrai Nemzeti Park. Martin (Turócszentmárton), 1964, Osveta. Magyar nyelven. Kiadói papírkötés.; Zvieratá Vysokých Tatier. Martin (Turócszentmárton), 1962, Osveta. Cseh nyelven. Kiadói papírkötés, a hátsó borító kissé kopott.; Malá Fatra - Nízké Tatry. Német és angol nyelvű prospektus, 6 sztl. lev.; Hala Gąsienicowa. Warszawa, 1953, Spółdzielnia Wydawnicza "SPORT I TURYSTYKA." Lengyel nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Papírkötésben, jó állapotban. + 1962-1965 6 db Lomnici-csúcs felvonó jeggyel. (1 db 1962, 5 db - 1965.)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Porba hullott gyöngyszem. Nyíregyháza. Szerk.: Tóth M. Ildikó. Nyíregyháza, 1995, Start Rehabilitációs Vállalat és Intézményei Nyírségi Nyomda Üzeme. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban+Modern Nyíregyháza térképpel.
1
15582.

Porba hullott gyöngyszem. Nyíregyháza. Szerk.: Tóth M. Ildikó. Nyíregyháza, 1995, Start Rehabilitációs Vállalat és Intézményei Nyírségi Nyomda Üzeme. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban+Modern Nyíregyháza térképpel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gilbert Gile Nicaud: Pelletier Doisy repülőútja Páristól Tokióig. Fordította: Dr. Szilber József. De La Vaulx gróf. a nemzetközi aero-szövetség elnökének előszavával térképmellékletekkel és képmellékletekkel. Hat Világrész. Utazások és felfedezések. XXIII. Bp.,1927, Világirodalom Könyvkiadóvállalat, 184 p. Kiadói papírkötésben, kissé foltos hátsó borítóval, 8 lap kijár.
1
15583.

Gilbert Gile Nicaud: Pelletier Doisy repülőútja Páristól Tokióig. Fordította: Dr. Szilber József. De La Vaulx gróf. a nemzetközi aero-szövetség elnökének előszavával térképmellékletekkel és képmellékletekkel. Hat Világrész. Utazások és felfedezések. XXIII. Bp.,1927, Világirodalom Könyvkiadóvállalat, 184 p. Kiadói papírkötésben, kissé foltos hátsó borítóval, 8 lap kijár.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mező András (szerk.): Szamosközi tanulmányok. Fehérgyarmat, 1988. Fehérgyarmati Városi Tanács. 351p. Aranyozott nyl kötésben
1
15586.

Mező András (szerk.): Szamosközi tanulmányok. Fehérgyarmat, 1988. Fehérgyarmati Városi Tanács. 351p. Aranyozott nyl kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Utassy Miklós: Kocsér története 1977-2000. Kocsér, 2000, Szerzői kiadás. Kiadói  papír védőborítóban, jó állapotban.
1
15587.

Utassy Miklós: Kocsér története 1977-2000. Kocsér, 2000, Szerzői kiadás. Kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nyisztor Zoltán: Felhőkarcolók, őserdők,hazátlanok. Magyar Katolikus Írók Könyvei. Bp., é.n., Magyar Katolikus Írók Könyvei, (Pallas-ny.) Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, foltos borítóval.
1
15590.

Nyisztor Zoltán: Felhőkarcolók, őserdők,hazátlanok. Magyar Katolikus Írók Könyvei. Bp., é.n., Magyar Katolikus Írók Könyvei, (Pallas-ny.) Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Horváth László: Vámosgyörk évszázadai. Vámosgyörk, 2002, Vámosgyörk Község Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
1
15592.

Horváth László: Vámosgyörk évszázadai. Vámosgyörk, 2002, Vámosgyörk Község Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Veress Géza (szerk.): Debrecen története 5. - Tanulmányok Debrecen 1944 utáni történetéből Debrecen, 1997
1
15593.

Veress Géza (szerk.): Debrecen története 5. - Tanulmányok Debrecen 1944 utáni történetéből Debrecen, 1997

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Romváry Ferenc: Pécs szobrai. Szobrok, épületszobrok, emlékművek, emléktáblák. Pécs, 1982, Pécs m. város Művelődésügyi Osztálya. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban, néhány felvágatlan lappal.
1
15594.

Romváry Ferenc: Pécs szobrai. Szobrok, épületszobrok, emlékművek, emléktáblák. Pécs, 1982, Pécs m. város Művelődésügyi Osztálya. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban, néhány felvágatlan lappal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Báránd története és néprajza. Szerk.: Balassa Iván. Báránd, 1985, Új Élet Mgtsz. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötés.
1
15598.

Báránd története és néprajza. Szerk.: Balassa Iván. Báránd, 1985, Új Élet Mgtsz. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kazimierz Saysse-Tobiczyk: Pod Wierchami Tatr. Warszawa, 1956, Nasza Księgarnia. Fekete-fehér fotókkal. Lengyel nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
1
15602.

Kazimierz Saysse-Tobiczyk: Pod Wierchami Tatr. Warszawa, 1956, Nasza Księgarnia. Fekete-fehér fotókkal. Lengyel nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse