Báránd története és néprajza. Szerk.: Balassa Iván. Báránd, 1985, Új É... https://www.darabanth.com/de/372-Fernauktion/372.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1000001/Barand-tortenete-es-neprajza-Szerk-Balassa-Ivan-Barand-1985-Uj-Elet-Mgtsz-Kiadoi-~II1765583
1765583
15598
372
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Báránd története és néprajza. Szerk.: Balassa Iván. Báránd, 1985, Új Élet Mgtsz. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötés.
: tánczos_gábor