15109.
Beendet 372. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
Karl Baedekker: Österreich (ohne Ungarn, Dalmatien, und Bosnien.) Handbuch für Reisende. Leipzig, 1895., Karl Baedekker, 332 p. Kihajtható térképekkel illusztrált. A hátsó szennylapon és kötéstábla belsején az Osztrák-Magyar Monarchia vasúti térképével. Német nyelven. 24. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott, kissé foltos borítóval, egy térkép kissé szakadt, Laczkó Jenő ex libris-szével.