15092.
Beendet 372. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
2,17 EUR, 2,50 USD
Dercsényi Dezső: Visegrád műemlékei. Bp.,1951, Közoktatási Kiadóvállalat, 114 p.+2 t. (Kihajtható panorámafotó a visegrádi panorámáról, és kétoldalas rajz a palotáról. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben. Megjelent 3000 példányban.