Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 207

Fehértájy Tibor: A rejtelmes Anatóliában. Bp., én.,Stádium. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
15048.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Kol Erzsébet: Tiszaparttól Alaszkáig. Bp., 1940, Kir. Magyar Természettudományi Társulat, XII+327 p.+XLVIII t. Térképekkel, egészoldalas fekete-fehér fotókkal, színes műmelléklettel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban .
15049.

Rufpreis:
1 200 HUF

James Harpur- Jennifer Westwood: Legendák földjén. Ford.: B. Szűcs Margit. Bp., 1994., Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
15050.

Rufpreis:
800 HUF

Magyarország képekben. Honismertető album I-II. kötet. Szerk.: Nagy Miklós. Benne a kísérő tanulmány füzet: Lukácsy Sándor: A Honismertető albumról és szerkesztőjéről, Nagy Miklósról. Bp., 1989, Minerva-Helikon, 392+384 p. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói kissé sérült műanyag védőfóliában, lapéleken kis foltokkal. 1870-es reprint kiadás.
15051.

Rufpreis:
2 000 HUF
14

Pogány Frigyes: Firenze. Bp., 1977, Corvina. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal.  Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
15052.

Rufpreis:
800 HUF

Pilinyi Péter-Sarkady Sándor: Józsefvárosi kódex. Bp.,2000., Quint. Kiadói bársony-kötés.
15053.

Rufpreis:
800 HUF

Edmund Kupiecki: Warszawa. Krajobraz I Architektura. Varsó, 1964., Arkady. Lengyel nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban.
15054.

Rufpreis:
800 HUF

15055.

Rufpreis:
800 HUF

Tanulmányok Pápa város történetéből a kezdetektől 1970-ig. Szerk.: Kubinyi András. Pápa, 1994, Pápa Város Önkormányzata, 679+4+79-96 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15056.

Rufpreis:
800 HUF

Rausz József: Mélykúti beszélgetések. Dedikált! Mélykút, 2009. Kiadói kartonált papírkötésben
15057.

Rufpreis:
1 600 HUF

15058.

Rufpreis:
1 600 HUF

15059.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF