15055.
Beendet 372. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
2,17 EUR, 2,50 USD
Karel Plicka: Praha ve fotografii. Praha, 1968., Orbis. Fekete-fehér fotókkal. Cseh nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, a papírborító meg van,de szakadozott, sérült.