Magyarország képekben. Honismertető album I-II. kötet. Szerk.: Nagy Mi... https://www.darabanth.com/de/372-Fernauktion/372.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1000001/Magyarorszag-kepekben-Honismerteto-album-I-II-kotet-Szerk-Nagy-Miklos-Benne-a-kisero-t~II2117270
2117270
15051
372
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Magyarország képekben. HonismertetÅ‘ album I-II. kötet. Szerk.: Nagy Miklós. Benne a kÃsérÅ‘ tanulmány füzet: Lukácsy Sándor: A HonismertetÅ‘ albumról és szerkesztÅ‘jérÅ‘l, Nagy Miklósról. Bp., 1989, Minerva-Helikon, 392+384 p. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói kissé sérült műanyag védÅ‘fóliában, lapéleken kis foltokkal. 1870-es reprint kiadás.
: tánczos_gábor