15048.
Beendet 372. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Fehértájy Tibor: A rejtelmes Anatóliában. Bp., én.,Stádium. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.