https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 230
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2027461
17571
371
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vajda János: A virrasztók. Vajda János legszebb költeményei. Budapest, é.n.,Franklin-Társulat, 62 p. Kiadói, kissé szakadozott papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2027410
17572
371
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Koppány Zsolt: Morbusz és Hungarikum. Dedikált! Bp., 2007. Napkút.
Das Lot is nicht erreichbar
2027455
17573
371
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Arcok és vallomások 2 kötete: Rónay György: Kassák Lajos. Tüskés Tibor: Pilinszky János. Bp.,1971-1986, Szépirodalmi. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2014668
17574
371
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ein Perlenstrauss Ungarischer Dichtungen. Übertragen von Hans Leicht. Bp.,(1939),Kir. M. Egyetemi Nyomda. Német nyelven. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2068200
17575
371
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kisfaludy Károly: Irene. Szomorújáték öt felvonásban. Bp.,1878, Franklin,133 p. Korabeli félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, 8 lap kijár.
Das Lot is nicht erreichbar
2068204
17576
371
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bajza versei. A költő életrajzával Toldy Ferenc által. Pest, 1857, Heckenast Gusztáv, XXII+296 p. Negyedik, teljesebb kiadás. Korabeli félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, az utolsó szennylapon hiánnyal, a címkép hiányzik.
Das Lot is nicht erreichbar
2022612
17577
371
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Felkai Ferenc: Nero. Madách-könyvtár. 4. Bp., 1942, Madách Színház-Új Színház Kft., 144 p.+ 6 t. Kiadói félvászon-kötés,
Das Lot is nicht erreichbar
2018007
17578
371
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tóth Máthé Miklós 2 műve, a szerző által dedikáltak: A csokornyakkendős.; A szabadság nótáriusa. Bp.,1980-1987,Magvető-Magyarországi Református Egyház Zsinati Sajtóosztálya. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban és kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2110759
17579
371
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Déry József: Mit tegyek...? 200 bevált hasznos tanács háziasszonyok részére. Bp., "Drogista Közlöny". Kiadói papírkötés javított gerinccel. 2063983
17580
371
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Hatvany Lajos: Ady világa. IV. Szerelem Könyve II. köt. Ady és Léda. Wien,(1924),Pegasus, 2+83-191+1 p. Papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2111077
17581
371
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kabos Ede: Éva. Színmű három felvonásban. Bp., 1890, Athenaeum. Papírborításban.
Das Lot is nicht erreichbar
2111064
17582
371
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Lauringer Ernő: Közintézményeink fejlődése. Szentgotthárd, Wellisoh Béla kiadása. Papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse