Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 230
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2163076
17499
371
Benedek Elek: Szülőföldem. Bp., Heted7Világ. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. 2161345
17500
371
cca 1940-1950 Villon balladái. Faludy György átköltésében. Szamizdat kiadás, papírkötésben, 70 p. 2147321
17501
371
Dr. Tihanyi Tibor: Úriasan, finoman. Villámszabályok az illemtanból diákok számára. Bp., 1938., Szent István-Társulat, 40 p. Kiadói papírkötés, a borító elvált a könyvtesttől, ceruzás aláhúzásokkal.
2163237
17502
371
M. Iljin: Az óra históriája. Az időmérés és az óra története. Illusztrálta N. Lapshin. Fordította: Fazekas István. Bp.,1945, Rózsavölgyi és társa. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. 2166457
17503
371
Anthologia Humana. Ötezer év bölcsessége. Szerk.: Hamvas Béla. Bp.,(1946.) Egyetemi Nyomda, 323 p. Első kiadás. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott borítóval. 2163286
17504
371
Sík Sándor: Sarlósboldogasszony. Versek. Berlin, 1928., Ludwig Voggenreiter Verlag Magyar Osztály, (Pozsony, "Concordia-ny."), 102+2 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben.
2162464
17505
371
2167227
17506
371
2162369
17507
371
2162364
17508
371
Váci Mihály: Százhuszat verő szív. 30 év. Bp.,1971.,Magvető-Szépirodalmi. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, iskolai ajándékozási sorokkal. Váci Mihályné által dedikált.
2162277
17509
371
C. F. Meyer: Pescara megkísértése. Elbeszélések. Vál. és ford.: Háy Gyula. A versbetéteket fordította: Brodszky Erzsébet. Bp., 1962., Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
2167218
17510
371
Eszterhás István: Kakucsográfia. Cleveland Heights, 1987, Szerzői kiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF