Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 230

Jósika Miklós: A rejtett seb. 1-3. köt. Pest, 1857, Heckenast. Egybekötve, későbbi vászonkötésben, jó állapotban.
17535.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fried István: Jókai Mórról másképpen. Bp., 2015, Lucidus (Kisebbségkutatás könyvek). Papírkötésben, jó állapotban.
17536.

Rufpreis:
1 000 HUF

17537.

Rufpreis:
2 000 HUF

17538.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gyenes István: Élet a föld alatt. Bp., é.n. Gábor Áron. Kiadói papírkötésben
17539.

Rufpreis:
800 HUF

17540.

Rufpreis:
1 000 HUF

D. Kardos Éva: Vörös alkony. Partizántól kurtizánig. Bp.,2004, Papirusz Book. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által dedikált.
17541.

Rufpreis:
1 800 HUF

Babits Mihály: Sziget és tenger. Versek. Bp., [1925],Athenaeum, 100 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, sérült kötéssel, széteső állapotban.
17542.

Rufpreis:
1 400 HUF

Egyetemes Könyvtár 2 kötete (103-04., 125-127.)  Ifj. Dumas S.: A kaméliás hölgy. Ford.: Dr. Baján Miksa.;Sardou Viktor: Fedora. Ford.: Zoltán Vilmos. Győr, én., Gross-Testvérek. Kiadói papírkötés, az egyik felvágatlan példány (Fedora), a másik kötet könyvteste elvált a borítótól, a könyvtest laza.
17543.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Pisztóry Mór: Bevezetés az államtudományokba. Bp., 1876., Eggenberger (Hoffmann és Molnár-ny.), VIII+222+2 p. Első kiadás. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal, egy-két aláhúzással, dohos. Ritka!
17544.

Rufpreis:
1 000 HUF
16

1967 Rádió és televízió évkönyv. 1967. Bp., 1967, Magvető. Fekete-fehér fotókkal. A fotók között  Fekete István (1910-1970) fotójával. Kiadói nyl-kötés.
17545.

Rufpreis:
1 000 HUF

[Bátorfi Lajos (1835-1896)]: Bibok Lajos: Bánatos szív. Költeményfüzér. Pest, 1859., Boldini Róbert, 8+224+VI p. Kiadói papírkötésben, szakadt, viseltes borítóval, szétvált kötéssel, kissé dohos, megviselt állapotban. Ritka!
17546.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF