https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 230
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2167027
17559
371
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Jim Garrison: JFK gyilkosok nyomában. Ford.: Süle Gábor-Vadász Gyula. Bp.-Los Angeles, 1989., JLX. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2167362
17560
371
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Kenese Erzsébet: Vezérek. Bp., Stádium. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2167029
17561
371
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
L. Nagy Zsuzsa: Szabadkőművesek. Bp.,1988., Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés. 2166443
17562
371
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Derera Mihály: Szárnyas istenkék, földi bálványkák. Vogul mondafeldolgozás. (Teremtésmítosz.) Bp.,1982.,Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2014640
17563
371
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tormay Cecile: Virágok városa. Szirének hazája. A művészet földjén. Tormay Cecile műveinek gyűjteményes emlékkiadása. V. kötet. Bp.,é.n.,Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel. Számozott, 684. számú példány.
Das Lot is nicht erreichbar
1950443
17564
371
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
József Attila összes versei és műfordításai. Sajtó alá rendezte Bálint György. Bp,. én., Cserépfalvi,(Szikra-ny.) 544 p. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2019000
17565
371
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tóth Béla: Mendemondák. A világtörténet furcsaságai. Bp., 1907., Athenaeum, XI+410+2 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2018991
17566
371
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tóth Béla: Szájrul-szájra. A magyarság és szálló igéi. Bp., 1901, Athenaeum. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
2164957
17567
371
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
2 db könyv - Mihalovics Zsigmond (szerk.): A család és ifjúság a háborúban + Dr. Privitzky Gyula: A háború lelki problémái. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2048382
17568
371
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pálffy Albert: Anna és grófné. Bp.,1886, Franklin. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, névbélyegzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
2048378
17569
371
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pálffy Albert: A fejedelem keresztleánya. I-II. rész. (Egybekötve.) Pest, 1856, Heckenast Gusztáv, 264+280 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, névbélyegzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1694389
17570
371
0
100
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kiss József: Esteledik, alkonyodik. Bp., 1920, Pantheon. Papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse