Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 230
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1892156
17596
371
1646949
17597
371
2167046
17598
371
Békés István: Új magyar anekdotakincs. A századfordulótól a felszabadulásig. Bp., 1963., Gondolat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
2163081
17599
371
2162285
17600
371
Illyés Gyula élete képekben. Bp., 1982, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
2162159
17601
371
Nyírő József: Havasok könyve és Az Én népem. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina-kötésben, némileg foltos borítóval. 2162165
17602
371
Lakner Lívia: Lakner bácsi és száz gyereke. Bp.,1993., Lord Kft.Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, intézményi bélyegzővel.
2165963
17603
371
2162013
17604
371
Pancsatantra, azaz ötös könyv. Az életbölcsességnek régi indiai tankönyve az emberek és állatok világából való mulattató és tanulságos történeteknek versekkel tarkázott világhírű gyűjteménye. Ford.: Schmidt József. A bevezető tanulmányt és a jegyzeteket írta: Harmatta János. Győry Miklós illusztrációival. Bp., 1959., Magyar Helikon. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. 2163439
17605
371
Ady Endre összes versei. Bp., 1956, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötés, enyhén kopott + Kovách Aladár: Téli zsoltár. Drámai játék három felvonásban. Bolyai könyvek. Bp., 1940, Bolyai Akadémia. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, firkával és bélyegzéssel. + Balassi Bálint összes versei és levelei. Bp., 1955, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötés, festett lapélekkel. + Kodolányi János: Visszapillantó tükör. A süllyedő világ befejező része. Bp., 1968, Magvető Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, leghátsó lapon firka
1867042
17606
371
1598001
17607
371
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF