Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 230

17596.

Rufpreis:
5 000 HUF

17597.

Rufpreis:
800 HUF

Békés István: Új magyar anekdotakincs. A századfordulótól a felszabadulásig. Bp., 1963., Gondolat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
17598.

Rufpreis:
1 400 HUF

17599.

Rufpreis:
1 000 HUF

17600.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nyírő József: Havasok könyve és Az Én népem. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina-kötésben, némileg foltos borítóval.
17601.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lakner Lívia: Lakner bácsi és száz gyereke. Bp.,1993., Lord Kft.Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, intézményi bélyegzővel.
17602.

Rufpreis:
1 000 HUF

17603.

Rufpreis:
4 000 HUF

Pancsatantra, azaz ötös könyv. Az életbölcsességnek régi indiai tankönyve az emberek és állatok világából való mulattató és tanulságos történeteknek versekkel tarkázott világhírű gyűjteménye. Ford.: Schmidt József. A bevezető tanulmányt és a jegyzeteket írta: Harmatta János. Győry Miklós illusztrációival. Bp., 1959., Magyar Helikon. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17604.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ady Endre összes versei. Bp., 1956, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötés, enyhén kopott + Kovách Aladár: Téli zsoltár. Drámai játék három felvonásban. Bolyai könyvek. Bp., 1940, Bolyai Akadémia. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, firkával és bélyegzéssel. + Balassi Bálint összes versei és levelei. Bp., 1955, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötés, festett lapélekkel. + Kodolányi János: Visszapillantó tükör. A süllyedő világ befejező része. Bp., 1968, Magvető Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, leghátsó lapon firka
17605.

Rufpreis:
800 HUF

17606.

Rufpreis:
2 000 HUF

17607.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF