https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 230
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2111097
17583
371
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
A. Tabarant: Pissarro. Fordította: Wildner Ödön. Bp., Révai Testvérek Irodalmi Intézet Részvénytársaság. Papírborításban.
Das Lot is nicht erreichbar
2110633
17584
371
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tamási Áron: Jégtörő Mátyás. Bp., 1936, Révai. Kiadói egészvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1988871
17585
371
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Sárkány Pál-Dr Ócsag Imre: Magyar kutyafajták. Bp., 1987 Mezőgazdasági Kiadói kartonálás
Das Lot is nicht erreichbar
2092900
17586
371
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bábjáték műsorfüzet. Összeállította: Magyar Bábjátékosok Szövetsége. Bp.,1950., Népszava. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
2064144
17587
371
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Jászai Mari levelei. Sajtó alá rendezte: Kozocsa Sándor. Bp., 1944, Dr. Pintér Jenőné, 400 p.+XV t. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2112381
17588
371
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ernest Thompson Seton: Két kis vadóc. Erdőlakók. Fordította Temesi Győző. Bp., Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2111102
17589
371
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Háziasszonyok kiskátéja IV. füzet. Szerk.: Stumpf Károlyné. Bp., 1941, Országos Iparegyesület. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2111106
17590
371
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Németh László: Villámfénynél. Bp., Tanu. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2111018
17591
371
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Florence Montgomery: Gyermekszív rejtelmei. Fordította Baloghy Mária. Sipos Béla rajzaival. Budapest, Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés. 2164638
17592
371
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes könyvtétel, 10 db: Verne Gyula Utazás a hold körül, Góth Imre: Vitaminok és hormonok., Beöthy Leo: A társadalmi fejlődés, Dr. Tauszk Ferenc: A belgyógyászat alapvonalai, Garbedian H. Gordon: A természettudomány legújabb állomásai., Schwester Hodi Masafret: Egészség a jövőben. (Reflexológia.), Issekutz Béla: Gyógyszerek és gyógyítás I. köt. (szétvált, sérült kötéssel, kopott borítóval.), Magyar gyógyszerkönyv (cca 1910, hiányos, borító nélkül.), Die Heilige Schrift Des Alten Bundes I., Zolnay Imre: Herakleitostól Hegelen át Hitlerig. Különféle kiadásban, és kötésben, változó, nagyrészt kissé viseltes állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2032095
17594
371
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Romániai magyar irodalmi lexikon I. A-F. Szerk.: Balogh Edgár. Bukarest, 1981, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2120917
17595
371
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes könyv tétel, 4 db. Kellér Dezső: Kortársak és sorstársak. Bp., 1971, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben, enyhén sérült papír védőborítóval. Ágoston György, Veress István: Amerikából jöttem. Bp., 1965, Kozmosz könyvek. Kartonált kötésben. Hámori Tibor: Randevú világhírű emberekkel. Bp., 1971, Medicina. Kartonált kötésben. Burget Lajos, Kovácsvölgyi Sándor: Hogyan viselkedjünk? Bp., 1962, Móra. Kopott kartonált kötésben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse