Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 230
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2167215
17511
371
Eszterhás István: Vérző karcolatok. I. Kétszer radikális Gyuri. Cleveland, 1958, Szerzői kiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval.
2167211
17512
371
Eszterhás István: Mendő Szabó Mári néni komendál. Magyar Könyvtár. Cleveland,1960, Magyar Könyvtár. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, borító firkált.
2167205
17513
371
Eszterhás István: A hézag. Cleveland Heights, 1983, Szerzői kiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, az elülső borító gyűrött és foltos. 2167201
17514
371
Eszterhás István: Száműzött a szabadság igájában. Cleveland Heights, 1978, Szerzői kiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés. 2167270
17515
371
Ács Tivadar: Akik elvándoroltak. Bp., 1940, Szerzői magánkiadás. Kiadói papírkötés, kiadói sérült papír védőborítóval.
2167267
17516
371
Döbrentei Kornél-Szécsi Ilona: Mókuskerék a halhatatlansághoz. Kaposvár, 2005, Agro-Varietas. Kiadói kartonált papírkötés. A szerzőpáros egyikének, Döbrentei Kornélnak a dedikációjával. 2064193
17517
371
2149359
17518
371
Németh László: A minőség forradalma. I-II. kötet (Egyben.) I. kötet: Európa. II. kötet: Új enciklopédia felé. Bp., 1943, "Magyar Élet". Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, a könyvtest elvált a borítótól, de a könyvtest egyben van.
2149218
17519
371
Raffy,Ádám: Wenn Erasmus ein Tagebuch geführt hätte... Bp.,1955., Athenaeum. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés. A szerző által dedikált. 1642466
17520
371
2103237
17521
371
Marczell Ágoston: Becsülettel... Színmű 5 felvonásban. Bp., 1932., Szerző. Kiadói kissé szakadt papírkötésben.
2071448
17522
371
Bárdos Pál: Nyolc lány meg a sárkány. Dedikált! Szeged, 1959. Kiadói papírkötésben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF