Ghéczy-Hugyecz János: Tapasztalataim Monte-Carlóban. A kaszinók gazságai. Bp.,1933, Hollóssy János-ny., 143+1 p. Harmadik javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, részben elvált borítóval.
Földi Mihály: Kádár Anna lelke. I-II. köt. (Egyben.) Földi Mihály regényei. Bp.,é.n.,Franklin. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kopott, foltos, kissé sérült gerinccel.
Dante Alighieri: Dante Szonettjei. Fordította Rónai Mihály András. Budapest, 1943, Szőllősy Könyvkiadó, 110 p. Kiadói aranyozott félvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel. A könyvíszeket és Luca Signorelli Dante-képmása nyomán a borítólapot tervezte Fery Antal.
Bozók Ferenc: Szilveszeri gótika. Válogatott új versek és esszék. Porta Könyvek. Kecskemét,(2011.), Farkas Galéria Bt. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
[Orosz József, balásfalvi]: Umrisse einer möglichen Reform in Ungarn. Im Geiste des Juste-milieu. Zweite Abtheilung. Paris, 1833, L. Brunet, 92 p. Német nyelven. Kiadói papírborítóban, sérült, szétvált gerinccel, kötéssel, a lapok sarkai gyűrött.