Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 265
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2022612
17615
369
Felkai Ferenc: Nero. Madách-könyvtár. 4. Bp., 1942, Madách Színház-Új Színház Kft., 144 p.+ 6 t. Kiadói félvászon-kötés,
2018007
17616
369
2111072
17617
369
Gerő Katalin: Életem. Bp., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Papírborításban. 2063983
17618
369
2111077
17619
369
Kabos Ede: Éva. Színmű három felvonásban. Bp., 1890, Athenaeum. Papírborításban.
2111064
17620
369
Lauringer Ernő: Közintézményeink fejlődése. Szentgotthárd, Wellisoh Béla kiadása. Papírkötésben.
2111097
17621
369
2110633
17622
369
Tamási Áron: Jégtörő Mátyás. Bp., 1936, Révai. Kiadói egészvászon-kötés.
1988871
17623
369
2102235
17624
369
Sütő András: Gyermekkorom tükörcserepei. Bp.,1982.,Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
2105231
17625
369
Heltai Jenő: A néma levente. Fáy Dezső illusztrációival. Bp., é. n., Athenaeum. Harmadik kiadás. Javított gerincű félvászon-kötésben, kopott borítóval, három javított, kissé sérült lappal.
2105314
17626
369
"A művészet antisors." Irodalmi mozaik Latinovits Zoltánról. Szerk.: Dömötör Adrienne. Bp., 2003, Tinta. Papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF