https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 265

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Felkai Ferenc: Nero. Madách-könyvtár. 4. Bp., 1942, Madách Színház-Új Színház Kft., 144 p.+ 6 t. Kiadói félvászon-kötés,
1
17615.

Felkai Ferenc: Nero. Madách-könyvtár. 4. Bp., 1942, Madách Színház-Új Színház Kft., 144 p.+ 6 t. Kiadói félvászon-kötés,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tóth Máthé Miklós 2 műve, a szerző által dedikáltak:  A csokornyakkendős.; A szabadság nótáriusa. Bp.,1980-1987,Magvető-Magyarországi Református Egyház Zsinati Sajtóosztálya. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban és kiadói kartonált papírkötés.
1
17616.

Tóth Máthé Miklós 2 műve, a szerző által dedikáltak: A csokornyakkendős.; A szabadság nótáriusa. Bp.,1980-1987,Magvető-Magyarországi Református Egyház Zsinati Sajtóosztálya. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban és kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gerő Katalin: Életem. Bp., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Papírborításban.
1
17617.

Gerő Katalin: Életem. Bp., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Papírborításban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Hatvany Lajos: Ady világa. IV. Szerelem Könyve II. köt. Ady és Léda. Wien,(1924),Pegasus, 2+83-191+1 p. Papírkötés.
1
17618.

Hatvany Lajos: Ady világa. IV. Szerelem Könyve II. köt. Ady és Léda. Wien,(1924),Pegasus, 2+83-191+1 p. Papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kabos Ede: Éva. Színmű három felvonásban. Bp., 1890, Athenaeum. Papírborításban.
1
17619.

Kabos Ede: Éva. Színmű három felvonásban. Bp., 1890, Athenaeum. Papírborításban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lauringer Ernő: Közintézményeink fejlődése. Szentgotthárd, Wellisoh Béla kiadása. Papírkötésben.
1
17620.

Lauringer Ernő: Közintézményeink fejlődése. Szentgotthárd, Wellisoh Béla kiadása. Papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A. Tabarant: Pissarro. Fordította: Wildner Ödön. Bp., Révai Testvérek Irodalmi Intézet Részvénytársaság. Papírborításban.
1
17621.

A. Tabarant: Pissarro. Fordította: Wildner Ödön. Bp., Révai Testvérek Irodalmi Intézet Részvénytársaság. Papírborításban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tamási Áron: Jégtörő Mátyás. Bp., 1936, Révai. Kiadói egészvászon-kötés.
1
17622.

Tamási Áron: Jégtörő Mátyás. Bp., 1936, Révai. Kiadói egészvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Sárkány Pál-Dr Ócsag Imre: Magyar kutyafajták. Bp., 1987 Mezőgazdasági  Kiadói kartonálás
1
17623.

Dr. Sárkány Pál-Dr Ócsag Imre: Magyar kutyafajták. Bp., 1987 Mezőgazdasági Kiadói kartonálás

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sütő András: Gyermekkorom tükörcserepei. Bp.,1982.,Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
1
17624.

Sütő András: Gyermekkorom tükörcserepei. Bp.,1982.,Móra. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Heltai Jenő: A néma levente. Fáy Dezső illusztrációival. Bp., é. n., Athenaeum. Harmadik kiadás. Javított gerincű félvászon-kötésben, kopott borítóval, három javított, kissé sérült lappal.
1
17625.

Heltai Jenő: A néma levente. Fáy Dezső illusztrációival. Bp., é. n., Athenaeum. Harmadik kiadás. Javított gerincű félvászon-kötésben, kopott borítóval, három javított, kissé sérült lappal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
"A művészet antisors." Irodalmi mozaik Latinovits Zoltánról. Szerk.: Dömötör Adrienne. Bp., 2003, Tinta. Papírkötés.
1
17626.

"A művészet antisors." Irodalmi mozaik Latinovits Zoltánról. Szerk.: Dömötör Adrienne. Bp., 2003, Tinta. Papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse