Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 265

Franka Tibor: Gazdasági Trianon. hn., én., Zsófia Liget Kft. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17639.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes vicc gyűjtemény, 6 db:   Székely viccek diákoknak. Az öreg székely meséli fiának. Vál. és összeáll.: Beke Sándor.; Kolozsi Gergely István: Székely viccek. A furfangos góbé.;  Gub Jenő: Székely viccek. Fájn egy székely ez a Dani.;  Mit mond a székely? Székely viccek.; Székelyudvarhely, 2006-2010., Jancsi Padja. Kiadói papírkötés. + Góbéságok. Erdélyi viccek. Összeáll.: Hajdu István. Bp., 1986., Minerva. Kiadói papírkötés.+  Miért ölte meg Káin Ábelt. Zsidó viccek. Vál.: Radványi B. Tibor.  Bp., 1988., Ifjúsági. Kiadói papírkötés.
17640.

Rufpreis:
2 000 HUF

17641.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kahn, Fritz: A szerelem iskolája. Bp., 1984. Medicina. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
17642.

Rufpreis:
800 HUF

Gazsó L. Ferenc-Zelei Miklós: Szépséghibák. Bp., 1986., Szerzői magánkiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé deformált gerinccel.
17643.

Rufpreis:
800 HUF

17644.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Gaal Mózes: A legnagyobb magyar. Korrajz. Juszkó Béla képeivel. Hazafias Könyvtár. 41. sz. Bp.,é.n.,Stampfel(-Révai), 35 p+3 t. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, 3 kijáró lappal.
17645.

Rufpreis:
800 HUF

Mezei Mária: Vallomástöredékek. Bp., 1983., Református Zsinati Iroda Sajtóosztálya. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17646.

Rufpreis:
800 HUF

17647.

Rufpreis:
3 000 HUF

17648.

Rufpreis:
1 000 HUF

17649.

Rufpreis:
800 HUF

Németh László: Villámfénynél. Bp., Tanu. Kiadói papírkötés.
17650.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF