Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 265
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2144386
17639
369
Franka Tibor: Gazdasági Trianon. hn., én., Zsófia Liget Kft. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált. 2144381
17640
369
Vegyes vicc gyűjtemény, 6 db: Székely viccek diákoknak. Az öreg székely meséli fiának. Vál. és összeáll.: Beke Sándor.; Kolozsi Gergely István: Székely viccek. A furfangos góbé.; Gub Jenő: Székely viccek. Fájn egy székely ez a Dani.; Mit mond a székely? Székely viccek.; Székelyudvarhely, 2006-2010., Jancsi Padja. Kiadói papírkötés. + Góbéságok. Erdélyi viccek. Összeáll.: Hajdu István. Bp., 1986., Minerva. Kiadói papírkötés.+ Miért ölte meg Káin Ábelt. Zsidó viccek. Vál.: Radványi B. Tibor. Bp., 1988., Ifjúsági. Kiadói papírkötés. 2092900
17641
369
2083409
17642
369
Kahn, Fritz: A szerelem iskolája. Bp., 1984. Medicina. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
2098386
17643
369
Gazsó L. Ferenc-Zelei Miklós: Szépséghibák. Bp., 1986., Szerzői magánkiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé deformált gerinccel.
2113443
17644
369
2117216
17645
369
Gaal Mózes: A legnagyobb magyar. Korrajz. Juszkó Béla képeivel. Hazafias Könyvtár. 41. sz. Bp.,é.n.,Stampfel(-Révai), 35 p+3 t. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, 3 kijáró lappal. 2105222
17646
369
Mezei Mária: Vallomástöredékek. Bp., 1983., Református Zsinati Iroda Sajtóosztálya. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2064144
17647
369
2112381
17648
369
2111102
17649
369
2111106
17650
369
Németh László: Villámfénynél. Bp., Tanu. Kiadói papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF