Fővárosi Színházak Műsora sorozat 5 kötete: Kistemaeckers Henri: A kém, H. Keroul-A. Barré: Léni néni, Calderon: Két szék közt a pad alatt, Alphonse Daudet: Az arles-i leány, Engel és Horst: A kék egér. Bp., én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói papírkötésben, változó állapotban, közte szakadt borítóval is, egy gerinc sérült, és részben szétvált. +Kisfaludy Károly: A kérők. Bp.,én.,Franklin. Papírkötés, szakadt borítóval.
Bajza [József] összegyűjtött munkái II. kötet. Pest, 1851, Emich Gusztáv, 378+8 p. Első kiadás. Korabeli aranyozott félvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval.
May Károly: A szent este. Útleírás. Altay Margit fordítása. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., ,Aczél Testvérek,("Otthon-ny."), 152 p. Kiadói javított gerincű illusztrált egészvászon-kötés, kissé foltos lapokkal.
Kassák Lajos: A telep. Új Magyar Regény. Bp.,(1933),Pantheon. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kopott, kissé sérült borítóval, kissé foltos lapszélekkel.