Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 265

A vőlegény könyve. Szerk.: Mangold Béla Kolos. Bp., én., Várady Béla. Kiadói javított gerincű papírkötés, kopott borítóval, bejelölésekkel.
17627.

Rufpreis:
1 000 HUF

Paul Géraldy:  Szeretni. Ford.: Szini Gyula. Bp.,é.n.,Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
17628.

Rufpreis:
1 000 HUF

17629.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kálnoki Izidor: Füst és hamu. Levéltöredékek a dohányról és a dohányzókról. Bp.,2008, Eri Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
17630.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fővárosi Színházak Műsora sorozat 5 kötete: Kistemaeckers Henri: A kém, H. Keroul-A. Barré: Léni néni, Calderon: Két szék közt a pad alatt, Alphonse Daudet: Az arles-i leány, Engel és Horst: A kék egér. Bp., én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói papírkötésben, változó állapotban, közte szakadt borítóval is, egy gerinc sérült, és részben szétvált. +Kisfaludy Károly: A kérők. Bp.,én.,Franklin. Papírkötés, szakadt borítóval.
17631.

Rufpreis:
1 000 HUF

G. Baumann: Szép kis vircsaft. H. Sandberg rajzaival. Bp.,1959, Kossuth. Kiadói félvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban.
17632.

Rufpreis:
800 HUF

17633.

Rufpreis:
6 000 HUF

May Károly: A szent este. Útleírás. Altay Margit fordítása. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., ,Aczél Testvérek,("Otthon-ny."), 152 p. Kiadói javított gerincű illusztrált egészvászon-kötés, kissé foltos lapokkal.
17634.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Kassák Lajos: A telep. Új Magyar Regény. Bp.,(1933),Pantheon. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kopott, kissé sérült borítóval, kissé foltos lapszélekkel.
17635.

Rufpreis:
1 600 HUF

V. I. Lenin: Aforizmák. Bp., 1986., Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
17636.

Rufpreis:
800 HUF

Farkasházy Tivadar: Hét és fél. Bp., 2001., Gloria. Kiadói kartonált papírkötés.
17637.

Rufpreis:
1 000 HUF

Franka Tibor: A kifosztott ország. Pannon tükör - 2000. hn., én., Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17638.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF