Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 265

17591.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Márai Sándor: Ég és föld. Bp.,1944,Révai. A borító grafikája Fenyves Sándor munkája. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült, kissé hiányos papír védőborítóban, a papírborítót leszámítva jó állapotban.
17592.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Hevesi Sándor: Színház. Bp., 1938, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói javított papír védőborítóban.
17593.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Sík Csaba (szerk.): Költők, barátaim. Számozott, névre szóló példány. Preszter Sándor Müveit Nép Könyvterjesztő Vállalat igazgatója részére. Bp., 1985. Helikon. Kiadói bársony kötésben. Könyvárusi forgalomba nem került
17594.

Rufpreis:
1 000 HUF

Allen Ginsberg: A leples bitang. Vál.: Eörsi István. Ford.: Eörsi István Györe Balázs, Orbán Ottó. Bp., 1984, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védborítóban.
17595.

Rufpreis:
1 200 HUF

17596.

Rufpreis:
5 000 HUF

Köves József: Ha jól emlékszem. Egyik életem. hn.,2002, Papirusz Book. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált!
17597.

Rufpreis:
1 600 HUF

17598.

Rufpreis:
1 800 HUF

17599.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szvák Gyula: Iván, a félelmetes. Bp., 1996., Gondolat. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
17600.

Rufpreis:
3 000 HUF

A női test szépsége. XVI. századi francia költők. Bp.,1984,Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17601.

Rufpreis:
1 000 HUF

17602.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF