Frideczky Frigyes: Hitvallás. Versek. Bp., 1945, Magyar Kommunista Párt pesthidegkuti szervezete. 87 [3] p. Blaski János festőművész rajzaival. Első kiadás. Dedikált! Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, elváló borítóval.
Mai magyarok régi magyarokról. Összeáll. Fejtő Ferenc. Bp., 1991, Cserépfalvi. Reprint kiadás. A Szép Szó irodalmi folyóirat különszáma, József Attila A Dunánál c. versének első közlésével, valamint Móricz Zsigmond, Babits Mihály, Kassák Lajos, Ignotus Pál, Fejtő Ferenc, stb. történeti tárgyú érdekes írásaival. Kiadói egészvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel.
A szeretet breviáriuma. Szerk.: Sík Sándor, Juhász Vilmos. Bp.,1991.,Orpheusz. Egészoldalas színes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, a címlap és az elülső előzéklap kissé piszkos.