Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 265

Ablonczy László: Latinovits Zoltán tekintete. Bp., 1987.,Minerva. Kiadói papírkötés. +Varga Róbert: A veszprémi ködszurkáló. Vallomások Latinovits Zoltánról. Veszprém, én., Pannonprint. Borító nélküli példány.
17579.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gábor Miklós: Tollal. Naplójegyzetek A szerző által dedikált!. Bp.,1963, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés. papír védőborítóval
17580.

Rufpreis:
1 000 HUF

Frideczky Frigyes: Hitvallás. Versek. Bp., 1945,  Magyar Kommunista Párt pesthidegkuti szervezete. 87 [3] p. Blaski János festőművész rajzaival. Első kiadás. Dedikált! Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, elváló borítóval.
17581.

Rufpreis:
1 000 HUF

17582.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kántor Lajos: A mennyei kapu. Bp.,2006.,Korona. Kiadói papírkötés.
17583.

Rufpreis:
800 HUF

Hock János: Rákócziné. Történeti elbeszélés. Bp., 1907, Athenaeum. Kiadói festett, aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, egy kijáró lappal, firkált lapokkal.
17584.

Rufpreis:
2 400 HUF

Mai magyarok régi magyarokról. Összeáll. Fejtő Ferenc. Bp., 1991, Cserépfalvi. Reprint kiadás. A Szép Szó irodalmi folyóirat különszáma, József Attila A Dunánál c. versének első közlésével, valamint Móricz Zsigmond, Babits Mihály, Kassák Lajos, Ignotus Pál, Fejtő Ferenc, stb. történeti tárgyú érdekes írásaival. Kiadói egészvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel.
17585.

Rufpreis:
800 HUF

Bottyán Szeli Sára: A táltos dobok regéje I. Bp., 2007, Magyar Ház. Kiadói kartonált papírkötésben. Színes képekkel illusztrált.
17586.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kaari Utrio: Éva lányai. Az európai nő története. Bp., 1984. Corvina. Kiadói papírkötésben
17587.

Rufpreis:
800 HUF

17588.

Rufpreis:
800 HUF

Ars poetica. Költői hitvallás a magyar irodalomban. Összeáll.: Cs. Nagy Zoltán. Kisújszállás,én.,Pannon-Literatúra. Kiadói aranyozott kemény-kötés.
17589.

Rufpreis:
800 HUF

Alszeghy Zsolt: Magyar lírikusok. Vörösmarty Mihály, Komjáthy Jenő, Ady Endre, Harsányi Kálmán. Bp.,1921, Pallas. Kiadói papírkötés.
17590.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF