Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 265

Florence Montgomery: Gyermekszív rejtelmei. Fordította Baloghy Mária. Sipos Béla rajzaival. Budapest, Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés.
17651.

Rufpreis:
1 000 HUF

17652.

Rufpreis:
2 000 HUF

17653.

Rufpreis:
2 000 HUF

17654.

Rufpreis:
800 HUF

17655.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Fekete István 2 műve:  Lutra.;Őszi vásár. Bp., Bp., 1965-1970, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, és kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17656.

Rufpreis:
1 200 HUF

17657.

Rufpreis:
800 HUF

17658.

Rufpreis:
2 400 HUF

17659.

Rufpreis:
4 000 HUF

17660.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Gubcsi Lajos-Gubcsi Anikó: A csillagokban Bubik István. Himnusz, nimbusz, mítosz. Bp., 2005, GL-4 Kft. Kiadói egészvászon-kötés, fém plakettel, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban.
17661.

Rufpreis:
1 200 HUF

17662.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF