Porzellan Zahl der Lose: 107
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2128230
11272
367
4 db porcelán és kerámia tárgy (kis váza, söröskorsó, stb.), jelzettek, kis kopásnyomokkal 2128768
11273
367
Zsolnay kis váza, alapmázas, jelzés nélkül, apró kopás nyomokkal, m:11 cm 2085673
11274
367
kalocsai porcelán pálinkás palack és kupica, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10,5 cm 2085756
11275
367
Írország porcelán hamutál, matricás, jelzett, hibátlan, 14×17 cm 1875417
11276
367
2062299
11277
367
Rosenthal váza. Jelzett, kopott. 21 cm
2127384
11278
367
Jelzés nélkül: Csók. Biszkvit porcelán. 26 cm. Hibátlan.
2128271
11279
367
Doktor mosómedve persely. Jelzés nélkül, matricás, kopásokkal 17 cm
2128266
11280
367
Jelzés nélkül: Sivatagi harcos. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal 21 cm
2128162
11281
367
Faiencerie Du Pont Vieux szett. 3 nagy méretű tál 47x34 cm + 4 db szögletes kínáló tál 31x22 cm. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal, egyik anyaghibával.
2128159
11282
367
Bereznay W. Vilma: virágmintás, aranyozott, lábas cukordobozka. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal 10x8 cm 2128160
11283
367
Vileroy & Boch lapos tányér. 2 db. Kézzel festett, jelzett, egyiken kis lepattanással d: 24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF