Porzellan Zahl der Lose: 107
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2124510
11248
367
Herendi gyümölcs mintás fonott kínáló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. D: 12 cm 2068248
11249
367
Herendi zöld virágmintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 27 cm 2127673
11250
367
Herendi porcelán kis tálkák, 2 db, hátoldalon MALÉV felirattal + kis fogpiszkálótartó, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 3,5×2×3,5 cm, 9,5×7,5 cm
2124506
11251
367
Herendi virág mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. M: 8 cm, d: 10 cm 2124498
11252
367
Herendi pávás korsó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10 cm 2127843
11253
367
Herendi virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10 cm 2127820
11254
367
2 db Herendi fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 9 cm, d: 10,5 cm 2127733
11255
367
Herendi tavirózsa. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanással 10x12 cm 2127724
11256
367
3400
Herendi gyümölcs mintás kínáló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 11x8 cm 2127705
11257
367
Herendi Fűzfő Atlétikai Klub. F.A.K. feliratos tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 13,5x9 cm
2124838
11258
367
Herendi petrezselyem mintás porcelán lámpatest, búrával, kézzel festett, jelzett, fa talp, apró kopásnyomokkal m: 24,5 cm, búrával: 36 cm 2124825
11259
367
Herendi indiai kosár mintás váza, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 14x14cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF