Porzellan Zahl der Lose: 107
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2124813
11260
367
Herendi indiai kosár mintás porcelán kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 19 cm, m: 13,5 cm 2125106
11261
367
Herendi tétel, össz 3 db: 2 db Herendi petrezselyem mintás csésze alj, kézzel festett, jelzett, egyiken kopásnyomokkal, másik alján repedésekkel, d: 11,5 cm. 1 db Herendi rózsa mintás csésze, kézzel festett, jelzett, erősen sérült, repedt, m: 8,5 cm. 2125098
11262
367
Herendi csipkebogyós süteményes készlet: 6 db kézzel festett tányér, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 19 cm. 1 db tál, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 25,5 cm 2125088
11263
367
4 db Herendi petrezselyem mintás csésze, kézzel festett, jelzett, sérült, m: 6,5 cm. 2 db hozzá illő Herendi petrezselyem mintás csésze alj, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 2 db csészékhez nem illő Herendi petrezselyem mintás alj, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 2126344
11264
367
Hollóházi Állami Biztosítós reklám porcelán plakett, matricás, jelzett, hibátlan, 5×3 cm 2129796
11265
367
Hollóházi porcelán mokkás csészék csészealjakkal, jelzettek, kis kopásnyomokkal, 6+6 db 2129782
11266
367
Hollóházi porcelán virágmintás aufsatz, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 30 cm, m: 15 cm 2131406
11267
367
Hollóházi porcelán agár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 28 cm 2125016
11268
367
Hollóházi porcelán retró mokkás készlet, matricás, jelzett klf. színben: 6 csésze aljjal, egyik hibás, csésze: h: 4,5 cm, alátét d: 11 cm 2114613
11269
367
40000
2125065
11270
367
3 db porcelán kiöntő, levonóképes díszítéssel, jelzés nélkül, egyiken Hradschin felirattal, egyik hibátlan, másik kettő lepattanásokkal, m: 12, 13 és 14 cm 2124956
11271
367
Royal Dux porcelán őz, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20 cm, h:28 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF