Porzellan Zahl der Lose: 107
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2128161
11284
367
4 db nagy méretű kézzel festett porcelán tál különféle dekorokkal. Némelyik jelzéssel. 38,5x23,5 cm
2127844
11285
367
Három rekeszes porcelán tál, 28×9×3 cm 2125058
11286
367
Wedgwood és Royal Worcester porcelán fém fedeles tégelyek, 2 db, matricás, jelzettek, kis kopásnyomokkal, m: 8,5 cm 2124529
11287
367
Alt Wien jelzésű figura. Dáma, trónon. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 7 cm 2124495
11288
367
Bakos Éva (Herend) Kínáló kehely. kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 9 cm. d: 14 cm 2124390
11289
367
14000
XIX. sz. vége: Liliomos fajansz fali dísztál. Formaszámmal. Kopásokkal. d: 32 cm 1040459
11290
367
Wedgwood kék-fehér rombusz alakú biszkvit porcelán dobozka, hibátlan, jelzett, 10x12x5 cm 1040462
11291
367
Wedgwood kék-fehér levél alakú biszkvit porcelán dobozka, hibátlan, jelzett, 9x10x5 cm 1499738
11292
367
1661364
11293
367
Milleniumi emlék 1896 feliratozott levonóképes porcelánfajansz dísztányér aranyozott széllel. Jelzés nélkül, hibátlan d: 21 cm
2114614
11294
367
6 db modern porcelán bögre. Matricás, hibátlan.
2094597
11295
367
Bavaria porcelán kaspó, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 10×10×6 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF