Porzellan Zahl der Lose: 107
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2070210
11296
367
Rosenthal mese illusztrációs porcelán tányér. Jelzett, hibátlan. 11x11 cm 2034530
11297
367
Lindner rózsás tálka, matricás, jelzett, hibátlan, 21,5×14,5 cm
1979434
11298
367
Lantos kislány, német porcelán figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 11,5 cm
1979400
11299
367
2200
Esernyős kisfiú, német porcelán figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 12 cm
1979411
11300
367
Esernyős kislány, német porcelán figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 9 cm
2091413
11301
367
Hüttl Tivadar 8+2 db süteményes és lapos tányér, egyiken lepattanással, kopott, matricás, jelzett, d: 20 cm (2×), d: 25 cm (6×) 2096487
11302
367
Jelzett sirály, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m: 17 cm, 11×11 cm
1948134
11303
367
Virágmintás porcelán gyümölcsös tál, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 25 cm
2124783
11304
367
Aquincum porcelán váza Debrecen felirattal. Jelzett, matricás, kis kopásokkal 19 cm
2125981
11305
367
3800
Nagy, vegyes porcelán és üveg tétel: porcelán fűszer és tojástartó, csészék, aljjal, jelzett kínai tálak. 5 db pohár 2125970
11306
367
Jelzés nélkül: két darab képregényes tányér. d:20,5 cm 2127074
11307
367
Rosenthal virágmintás porcelán dobozka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 12×11×4 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF