Porzellan

Zahl der Lose: 107

Zsolnay csőkutya, eozin mázas, jelzett (tervező: Nádor Judit), kis kopással, m:16 cm
11212.

Rufpreis:
10 000 HUF
29

Zsolnay cica, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, h:10 cm, m: 5 cm
11213.

Rufpreis:
1 200 HUF
23

Zsolnay pillangó mintás porcelán ékszertartó doboz, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 4,5 cm, d: 8 cm
11214.

Rufpreis:
1 000 HUF
17

Zsolnay porcelán sótartó. Matricás, jelzett, kopásokkal, 13x8 cm
11215.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay libatömő lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16 cm
11216.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zsolnay bögrék Kórház felirattal, 8 db. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. m: 8 cm
11217.

Rufpreis:
1 000 HUF
15

Zsolnay mini kulacs, fehér mázas porcelán, jelzett, apró gyári repedéssel, m: 7,5 cm
11218.

Rufpreis:
800 HUF

6 db Zsolnay kupica, váza, kiöntő. Kézzel festettek, jelzettek apró kopással
11219.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zsolnay pillangómintás porcelán mini kaspó, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 6,5 cm
11220.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay búzavirág mintás süteményes készlet egy tányér hiánnyal. Kézzel festett, jelzett, kopott d: 17 cm, 46x20 cm
11221.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zsolnay virágmintás mokkás készlet, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal
11222.

Rufpreis:
10 000 HUF

11223.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF