Porzellan

Zahl der Lose: 107

Herendi Viktória mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15 cm
11236.

Rufpreis:
2 800 HUF

Herendi Viktória mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12x7 cm
11237.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi  Viktória mintás áttört kosárka. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal a rózsán. 12x12 cm
11238.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Herendi Viktória mintás mokkás csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal
11239.

Rufpreis:
3 000 HUF
17

Herendi Tulipán mintás, 12 személyes süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
11240.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Herendi Tulipán mintás teás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
11241.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Herendi Tulipán mintás mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, Kanna csőre sérült.
11242.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Herendi gyömölcs mintás fonott kosár. Kézzel festett. jelzett, hibátlan. d:9 cm
11243.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Herendi virág mintás tojás bonbonniere. Kézzel festett. jelzett, hibátlan. 11 cm
11244.

Rufpreis:
2 000 HUF

11245.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Herendi áttört virgág mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 13x8 cm
11246.

Rufpreis:
2 000 HUF
13

Herendi bogár mintás urna vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8 cm
11247.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF