https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 131

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Frank Tibor: Egy emigráns alakváltozásai - Zerffi Gusztáv pályaképe. Kiadói kartonálásban. Bp., 1985. Akadémiai
1
15776.

Frank Tibor: Egy emigráns alakváltozásai - Zerffi Gusztáv pályaképe. Kiadói kartonálásban. Bp., 1985. Akadémiai

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Bácskai Vera-Nagy Lajos: Piackörzetek, piacközpontok és városok Magyarországon 1828-ban. Bp.,1984, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15777.

Bácskai Vera-Nagy Lajos: Piackörzetek, piacközpontok és városok Magyarországon 1828-ban. Bp.,1984, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Owen Booth - John Walton: A második világháború története képekkel. Bp.,2003. Holló és társa. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
1
15779.

Owen Booth - John Walton: A második világháború története képekkel. Bp.,2003. Holló és társa. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
William L. Shirer: A harmadik birodalom felemelkedése és bukása. A náci Németország története. Bp.,1995.,Teleteacher. Kiadói papírkötés.
1
15780.

William L. Shirer: A harmadik birodalom felemelkedése és bukása. A náci Németország története. Bp.,1995.,Teleteacher. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Schram Ferenc: Magyarországi boszorkányperek 1529-1768. III. kötet. Bp., 1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés,
1
15781.

Schram Ferenc: Magyarországi boszorkányperek 1529-1768. III. kötet. Bp., 1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Joyce Tyldesley: Egyiptom királynők krónikája. Bp.,(2008). Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan kiadói zsugorfóliában, szép állapotban.
1
15782.

Joyce Tyldesley: Egyiptom királynők krónikája. Bp.,(2008). Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan kiadói zsugorfóliában, szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lázár István: Képes magyar történelem. Bp., 1998, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóval.
1
15783.

Lázár István: Képes magyar történelem. Bp., 1998, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Tungsram Rt. története I-II. 1896-1945. Bp., 1987.  Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
15784.

A Tungsram Rt. története I-II. 1896-1945. Bp., 1987. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
7
 
Estók János: Királynék Könyve. Bp., 2000, Helikon. Kiadói vászonkötés papír védőborítóban.
1
15785.

Estók János: Királynék Könyve. Bp., 2000, Helikon. Kiadói vászonkötés papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Das XIX. Jahrhundert in Wort und Bild. Politische und Kultur-Gecshichte von Hans Kraemer. Erster und Zweiter Band. Berlin-Leipzig-Stuttgart-Wien, Deutsches Verlagshaus Bong & Co. Kiadói dombornyomott, aranyozott félbőr kötés, színezett lapszélek, gazdagon illusztrált, kissé kopottas állapotban / half leather binding, little damaged condition
1
15786.

Das XIX. Jahrhundert in Wort und Bild. Politische und Kultur-Gecshichte von Hans Kraemer. Erster und Zweiter Band. Berlin-Leipzig-Stuttgart-Wien, Deutsches Verlagshaus Bong & Co. Kiadói dombornyomott, aranyozott félbőr kötés, színezett lapszélek, gazdagon illusztrált, kissé kopottas állapotban / half leather binding, little damaged condition

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
EUR
,
29,69
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Escott, T.H.S.: A mai Anglia I.,III. kötet. Bp., 1905-1907, Magyar Tudományos Akadémia. Kiadói egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, az I. kötet borítóján folttal, a III. kötet hátsó kötéstábláján ceruzás jegyzettel.
1
15787.

Escott, T.H.S.: A mai Anglia I.,III. kötet. Bp., 1905-1907, Magyar Tudományos Akadémia. Kiadói egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, az I. kötet borítóján folttal, a III. kötet hátsó kötéstábláján ceruzás jegyzettel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
The history of surgery in Nagasaki. Szerk.: Nakanishi Akira, Tsuchiya Ryoichi, Ito Toshiya, Miyasaka Mashide. Nagasaki, 1999, Showado Company. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15788.

The history of surgery in Nagasaki. Szerk.: Nakanishi Akira, Tsuchiya Ryoichi, Ito Toshiya, Miyasaka Mashide. Nagasaki, 1999, Showado Company. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse