https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 131
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2124591
15776
367
0
1000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Frank Tibor: Egy emigráns alakváltozásai - Zerffi Gusztáv pályaképe. Kiadói kartonálásban. Bp., 1985. Akadémiai 2124570
15777
367
0
1000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Bácskai Vera-Nagy Lajos: Piackörzetek, piacközpontok és városok Magyarországon 1828-ban. Bp.,1984, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2063070
15779
367
0
4000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Owen Booth - John Walton: A második világháború története képekkel. Bp.,2003. Holló és társa. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
Das Lot is nicht erreichbar
2078399
15780
367
0
3600
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
William L. Shirer: A harmadik birodalom felemelkedése és bukása. A náci Németország története. Bp.,1995.,Teleteacher. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2010364
15781
367
0
3600
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Schram Ferenc: Magyarországi boszorkányperek 1529-1768. III. kötet. Bp., 1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés,
Das Lot is nicht erreichbar
2010168
15782
367
0
3600
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Joyce Tyldesley: Egyiptom királynők krónikája. Bp.,(2008). Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan kiadói zsugorfóliában, szép állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2110918
15783
367
0
800
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Lázár István: Képes magyar történelem. Bp., 1998, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2110968
15784
367
0
2000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
A Tungsram Rt. története I-II. 1896-1945. Bp., 1987. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 2110586
15785
367
0
2000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Estók János: Királynék Könyve. Bp., 2000, Helikon. Kiadói vászonkötés papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1112963
15786
367
0
9500
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Das XIX. Jahrhundert in Wort und Bild. Politische und Kultur-Gecshichte von Hans Kraemer. Erster und Zweiter Band. Berlin-Leipzig-Stuttgart-Wien, Deutsches Verlagshaus Bong & Co. Kiadói dombornyomott, aranyozott félbőr kötés, színezett lapszélek, gazdagon illusztrált, kissé kopottas állapotban / half leather binding, little damaged condition
Das Lot is nicht erreichbar
1987131
15787
367
0
800
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
Escott, T.H.S.: A mai Anglia I.,III. kötet. Bp., 1905-1907, Magyar Tudományos Akadémia. Kiadói egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, az I. kötet borítóján folttal, a III. kötet hátsó kötéstábláján ceruzás jegyzettel.
Das Lot is nicht erreichbar
2071121
15788
367
0
1000
Books: History
Kunstobjekte & Papier
1
The history of surgery in Nagasaki. Szerk.: Nakanishi Akira, Tsuchiya Ryoichi, Ito Toshiya, Miyasaka Mashide. Nagasaki, 1999, Showado Company. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse