Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 131
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1998852
16504
367
Books: History
1996524
16512
367
Books: History
Vegyes könyvtétel történelem, 3 db: Octave Aubry: Bismarck III. Napoleon ellen. Fordították: Győry János, Vághidi Ferenc. Bp., é.n., Cserépfalvi. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.; Wolfgang Gans Edler Putlitz: Németországból Németországba. Egy volt német diplomata emlékezései. Fordította: Neményi Ödön. Bp.,1958, Gondolat. Kiadói kopott félvászon-kötés. Domokos Zsuzsa-Dr. Veresegyházi Béla: Világtörténet évszámokban. Bp.,2000,Saxum. Kiadói kartonált papírkötés.
1996063
16514
367
Books: History
1958230
16516
367
Books: History
Trencsényi-Waldapfel Imre: Mitológia. Bp., 1983, Gondolat. Hatodik kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
1958065
16517
367
Books: History
1958062
16519
367
Books: History
Vegyes könyvtétel, 2 db: A. Z. Manfred: Naplóleon. Fordította Nyilas Vera. Bp., 1981, Kossuth-Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Veress D. Csaba: Napóleon hadai Magyarországon. 1809. Bp.,1987, Zrínyi. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval, foltos lapokkal.
1959592
16521
367
Books: History
1957675
16523
367
Books: History
Buchenwald. Mahnung und Verpflichtung. Dokumente und Berichte. Berlin, 1961, Kongress-Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. 1938885
16525
367
Books: History
1792947
16526
367
Books: History
Dr. Vosberg-Rekow: Die Politik der Handelsverträge in ihren Grundzügen gemeinfasslich dargestellt. Schriften der Centralstelle für Vorbereitung von Handelsverträgen. III. Heft. Berlin, 1898, Siemenroth&Troschel, VIII+189 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
1793058
16527
367
Books: History
M(ax) Beer: A szocializmus és a társadalmi harcok története. II. kötet. Középkor. Fordította: Migray József. Bp.,1923, Népszava, 112 p. Papírkötésben, a borítója sérült, hiányos, a lapok szélei szakadozottak.
1780699
16528
367
Books: History
Bálint György: Veszély Ázsiában. "Kék Könyvek" 8. Bp.,(1940), Cserépfalvi,124 p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF