Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 131

16577.

Rufpreis:
800 HUF

16584.

Rufpreis:
1 000 HUF

Baross Gábor. Szerk.: Frisnyák Zsuzsa. Bp.,1997, Dinasztia Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16586.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bíró Ferenc: A felvilágosodás korának magyar irodalma. Bp.,1998, Balassi Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16587.

Rufpreis:
1 400 HUF

Collectanea Tiburtiana. Tanulmányok Klaniczay Tibor tiszteletére. Adattár XVI-XVIII. századi szellemi mozgalmaink történetéhez. 10. Szeged, 1990, József Attila Tudományegyetem. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16588.

Rufpreis:
1 600 HUF

16589.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Vojtech Zamarovsky: A felséges piramisok. Pozsony, 1981, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16591.

Rufpreis:
1 000 HUF

16593.

Rufpreis:
1 000 HUF

16595.

Rufpreis:
800 HUF

2 db Antall Józsefről szóló könyv: Nemzeti Gyász. Emlékkönyv dr. Antall József miniszterelnök halála emlékére. Szerk.: Herényi Károly, Bakos Zoltán. Bp., 1994, MDF  + Antall Józs ef élete képekben.
16598.

Rufpreis:
800 HUF

Charles Seignobos: Az európai élet fejlődése. Bp.,é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóval, hiányos, sérült, illusztrált papír védőborítóval.
16599.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF