Gonda Imre, Niederhauser Emil: A Habsburgok. Egy európai jelenség. Bp., 1987, Gondolat. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóval, a papírborító elülső része gyűrött, de egyébként jó állapotban.
Christiane Desroches-Noblecourt: Tutanhamon. Egy fáraó élete és halála. Bp.,1985,Corvina. 4. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban, jó állapotban.
Magyarország története. Főszerk.:Pach Zsigmond Pál. III/1-2. köt.: 1526-1686. Bp., 1987, Akadémiai. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Anti Szabó János: Így volt, hogy volt... Emlékképek a gödöllői kastélyról. Szerk. és a szövegeket válogatta: Varga Kálmán. Bp.,1994, Cégér. Kiadó kartonált papírkötés.
Lázár István: Una Storia Illustrata d'Ungheria. Bp.,1993,Corvina. Olasz nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, sérült hátsó kötéstáblával.
Koch: Nándor: Tolnai világtörténelme 1. köt.: A Föld keletkezésétől a történelmi emberig. Bp., é. n., Tolnai. Kicsit szakadozott papírkötésben, az elülső borítója elválik, egyébként jó állapotban.