https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 131

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Gonda Imre, Niederhauser Emil: A Habsburgok. Egy európai jelenség. Bp., 1987, Gondolat. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóval, a papírborító elülső része gyűrött, de egyébként jó állapotban.
1
15789.

Gonda Imre, Niederhauser Emil: A Habsburgok. Egy európai jelenség. Bp., 1987, Gondolat. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóval, a papírborító elülső része gyűrött, de egyébként jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ránki György: A második világháború története. Bp.,1982., Gondolat. 3. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1
15790.

Ránki György: A második világháború története. Bp.,1982., Gondolat. 3. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Christiane Desroches-Noblecourt: Tutanhamon. Egy fáraó élete és halála. Bp.,1985,Corvina. 4. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban, jó állapotban.
1
15791.

Christiane Desroches-Noblecourt: Tutanhamon. Egy fáraó élete és halála. Bp.,1985,Corvina. 4. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1848-as témájú könyvek tétele: Cseres Tibor: Vízaknai csaták, A föld megőszült 1-2. Bona Gábor: Tábornokok és törzstisztek a szabadságharcban. 1848-49. 1983-as és 1987-es kiadás
1
15792.

1848-as témájú könyvek tétele: Cseres Tibor: Vízaknai csaták, A föld megőszült 1-2. Bona Gábor: Tábornokok és törzstisztek a szabadságharcban. 1848-49. 1983-as és 1987-es kiadás

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tolnai világtörténelme 1-10. kötet: Ókor I-II. köt., Középkor I-II. köt., Újkor I-II. köt., Legújabb kor I-IV. köt. Bp., 1992-1995, Kassák. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Hasonmás kiadás.
1
15793.

Tolnai világtörténelme 1-10. kötet: Ókor I-II. köt., Középkor I-II. köt., Újkor I-II. köt., Legújabb kor I-IV. köt. Bp., 1992-1995, Kassák. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Hasonmás kiadás.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Magyarország története. Főszerk.:Pach Zsigmond Pál. III/1-2. köt.: 1526-1686. Bp., 1987, Akadémiai. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
15794.

Magyarország története. Főszerk.:Pach Zsigmond Pál. III/1-2. köt.: 1526-1686. Bp., 1987, Akadémiai. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Anti Szabó János: Így volt, hogy volt... Emlékképek a gödöllői kastélyról. Szerk. és a szövegeket válogatta: Varga Kálmán. Bp.,1994, Cégér. Kiadó kartonált papírkötés.
1
15795.

Anti Szabó János: Így volt, hogy volt... Emlékképek a gödöllői kastélyról. Szerk. és a szövegeket válogatta: Varga Kálmán. Bp.,1994, Cégér. Kiadó kartonált papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Lázár István: Una Storia Illustrata d'Ungheria. Bp.,1993,Corvina. Olasz nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, sérült hátsó kötéstáblával.
1
15796.

Lázár István: Una Storia Illustrata d'Ungheria. Bp.,1993,Corvina. Olasz nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, sérült hátsó kötéstáblával.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Utolsók könyve. Ford.: Danka Sándor. Bp.,2006,Ventus Libro. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15797.

Utolsók könyve. Ford.: Danka Sándor. Bp.,2006,Ventus Libro. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Koch: Nándor: Tolnai világtörténelme 1. köt.:  A Föld keletkezésétől a történelmi emberig. Bp., é. n., Tolnai. Kicsit szakadozott papírkötésben, az elülső borítója elválik, egyébként jó állapotban.
1
15798.

Koch: Nándor: Tolnai világtörténelme 1. köt.: A Föld keletkezésétől a történelmi emberig. Bp., é. n., Tolnai. Kicsit szakadozott papírkötésben, az elülső borítója elválik, egyébként jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
N. Pataki Mária, Timkó György: A Kossuth Nyoma története 1-2. 1. 1884-1944 2.1945-1994. Bp., 1994, Kossuth Nyomda. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, fekete-fehér és színes fotókkal.
1
15799.

N. Pataki Mária, Timkó György: A Kossuth Nyoma története 1-2. 1. 1884-1944 2.1945-1994. Bp., 1994, Kossuth Nyomda. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, fekete-fehér és színes fotókkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Esterházy Pál: Mars Hungaricus. Sajtó alá rendezte, a 'Mars Hungaricus' latin szövegét magyarra fordította, a 'Visszaemlékezés', valamint a levelek jegyzeteit és az Esterházy Pál című kísérőtanulmányt írta: Iványi Emma. Bevezette és szerkesztette, a 'Mars Hungaricus' jegyzetei Iványi Emma gyűjtésének felhasználásával írta: Hausner Gábor. Zrínyi-Könyvtár. III. Bp.,1989, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés.
1
16503.

Esterházy Pál: Mars Hungaricus. Sajtó alá rendezte, a 'Mars Hungaricus' latin szövegét magyarra fordította, a 'Visszaemlékezés', valamint a levelek jegyzeteit és az Esterházy Pál című kísérőtanulmányt írta: Iványi Emma. Bevezette és szerkesztette, a 'Mars Hungaricus' jegyzetei Iványi Emma gyűjtésének felhasználásával írta: Hausner Gábor. Zrínyi-Könyvtár. III. Bp.,1989, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse