Szinay Sándor: II. József. Ébresztő Népszerű Tudományos Füzetek XI. kötet. Bp., 1912, Világosság Rt., 30+2 p. Kiadói papírkötés, hiányos, sérült borítóval.
Ballagi Géza: Emlékbeszéd Id. báró Vay Miklós felett. Bp., 1895. Hornyánszky Viktor. 78p. Kiadói sérült kartonálásban/ Paperbinding, with little damaged cover. In Hungarian language.
Kolligátum: Zimándy Ignác: Kossutrh Lajos a világtörténelem ítélőszéke előtt. Bp., 1896. Szent Gellért. Deák Farkas: Gróf Bethlen Miklós életrajza. Pozsony, 1885. Stamfel.; Endrődi Sándor: Ányos Pál életrajza. Pozsony. 1883. Stampfel, Badics Ferenc: gróf Gvadányi József és Gaál József életrajzai. Pozsony, 1885. Stampfel.; dr. Badics Ferenc: Fáy András életrajza. uo. dr. Vutkovich Sándor: Báró Jósika Miklós életrajza. Pozsony, 1893. Stampfel, dr. Dengi JÁnos: Edélyi János és Greguss Ágost életrajza, Prám József: Jókai Mór élet és jellemrajz. 1894, ezeken kívül még két hiányos munka. Megviselt korabeli félvászon kötésben