Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 131

Ács Zoltán: Nemzetiségek a történelmi Magyarországon. Bp., 1984, Kossuth. Kiadói kemény papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15764.

Rufpreis:
800 HUF

Ölvedi Ignác: A budai vár és a debreceni csata. Bp., 1970, Zrínyi. Vászonkötésben, jó állapotban.
15765.

Rufpreis:
800 HUF

Herber Attila-Martos Ida-Moss László-Tisza László: Történelem. 5. 1789-től 1914-ig. Bp.,2005, Reáltanoda Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés,
15766.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kéki Béla: Az írás története. A kezdetektől a nyomdabetűig. Bp.,2002, Vincze. Kiadói kartonált papírkötés.
15767.

Rufpreis:
1 000 HUF

15768.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ifj. Barta János: "Napkirályok" tündöklése. (Európa a XVI.-XVIII. században. Történelmi Kézikönyvtár. Bp.,2001, Csokonai. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15769.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cesare Cantu: Caratteri Storici. Milano, 1882, Typografia e Liberia Editrice Ditta Giacomo Agnelli. Olasz nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel./ Half-linen-binding, worn cover, with stamps, in Italian language.
15770.

Rufpreis:
1 600 HUF

15771.

Rufpreis:
800 HUF

15772.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kenneth Clark: Nézeteim a civilizációról. Ford.: Falvay Mihály. Bp.,1985, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15773.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Ron Suskind: A hűség ára. Paul O'Neill iskolája George W. Bush Fehér Házában. Bp., 2004, Geopen. Kartonált kötésben, kiadói papír védőborítóval.
15774.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kolligátum: Zimándy Ignác: Kossutrh Lajos a világtörténelem ítélőszéke előtt. Bp., 1896. Szent Gellért. Deák Farkas: Gróf Bethlen Miklós életrajza. Pozsony, 1885. Stamfel.; Endrődi Sándor: Ányos Pál életrajza. Pozsony. 1883. Stampfel, Badics Ferenc: gróf  Gvadányi József és Gaál József életrajzai. Pozsony, 1885. Stampfel.; dr. Badics Ferenc: Fáy András életrajza. uo. dr. Vutkovich Sándor: Báró Jósika Miklós életrajza. Pozsony, 1893. Stampfel, dr. Dengi JÁnos: Edélyi János és Greguss Ágost életrajza, Prám József: Jókai Mór élet és jellemrajz. 1894, ezeken kívül még két hiányos munka. Megviselt korabeli félvászon kötésben
15775.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF