Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 131

Kerékgyártó Árpád: Magyarország történetének kézikönyve. III. és IV. rész. III. rész: A mohácsi csatától a linczi békekötésig, s III. Ferdinánd kir. halálig. 1526-1657.; IV. rész: I. Leopold kir. székfoglalásától a szatmári békéig. 1657-1711. Pest,1868-1869,Heckenast Gusztáv, VII+224;2+192 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, kissé dohos.
15740.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nikoláj Bucharin: Osztályharc és forradalom Oroszországban. Kommunista könyvtár. Ford.: Szamuely Tibor. Bp., 1919, Kommunisták Magyarországi Pártja (borító szerint Magyarországi Szocialsita Párt kiadása).  Második (magyarországi) kiadás. Kopott, hiányos borítóval.
15741.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szita Szabolcs: A Magyar Gyáriparosok Országos Szövetsége. A GYOSZ kiépítése és tevékenysége 1902-től 1948-ig. H.n., MGYOSZ. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
15742.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dercsényi Dezső: Nagy Lajos kora. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói festett egészvászon kötés, jó állapotban.
15743.

Rufpreis:
1 200 HUF

Theatrum Europaeum. A Rákóczi-szabadságharc krónikája az európai kulturális színtéren. Vál., a bevezető tanulmányt írta, a jegyzetapparátust és mutatókat összeállította: Kincses Katalin Mária. Ford.: Tuza Csilla. Rákóczi Források. Bp.,2013.,Nap Kiadó. Magyar és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
15744.

Rufpreis:
1 200 HUF

15745.

Rufpreis:
2 000 HUF

15746.

Rufpreis:
5 000 HUF

15747.

Rufpreis:
800 HUF

Homonnay Ottó János: A rideg valóság. Bp., 2009, MVK. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés.
15748.

Rufpreis:
800 HUF

15749.

Rufpreis:
800 HUF

Zsámbéki László: Magyar művelődéstörténeti kislexikon. Tudománytár. Bp.,1986, Könyvértékesítő Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés.
15750.

Rufpreis:
1 000 HUF

15751.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF