Kocsis István: Magyarország Szent Koronája. A Szent Korona misztériuma és tana. Bp., 2001, Püski. 2. kiadás. A szerző, Kocsi IStván (1940-) által dedikált! Kiadói vászonkötésben, kiadói papír védőborítóval.
Gecse Géza: Állam és nemzet a rendszerváltás után. A Magyar Rádióban elhangzott riportok és a Tolcsvay klubban tartott Határok nélkül vitaestek szerkesztett változata. DEDIKÁLT! H.n., 2002, Kairosz. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Crouy-Chanel Katalin: Johannes von Müller magyar barátai. Levelek a shaffhauseni levéltárból Bp. 1941. Danubia. 70 l. 2 sztl. lev. (Minerva könyvtár 138.) Kiadói papírkötés, enyhén sérült gerinccel.