Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 131

15752.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

15753.

Rufpreis:
3 000 HUF

15754.

Rufpreis:
800 HUF

Dimitrije Djordjevic: Revolutions Nationales des Peuples Balkaniques 1804-1914. Ford.: Margita Ristic. Beograd,1965,Institut D'Historie. Francia nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel.
15755.

Rufpreis:
800 HUF

Kocsis István: Magyarország Szent Koronája. A Szent Korona misztériuma és tana. Bp., 2001, Püski. 2. kiadás. A szerző, Kocsi IStván (1940-) által dedikált! Kiadói vászonkötésben, kiadói papír védőborítóval.
15756.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gaius Suetonius Tranquillus: A caesarok élete. 1975, Magyar Helikon. Számozott példány. Kiadói műbőr kötés, sérült gerinccel, egyébként jó állapotban.
15757.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gecse Géza: Állam és nemzet a rendszerváltás után. A Magyar Rádióban elhangzott riportok és a Tolcsvay klubban tartott Határok nélkül vitaestek szerkesztett változata. DEDIKÁLT! H.n., 2002, Kairosz. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15758.

Rufpreis:
1 800 HUF

Mészáros Vince: Széchenyi és a magyar vízügyek. Bp., 1979. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15759.

Rufpreis:
1 000 HUF

15760.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bajcsy-Zsilinszky Endre: Erdély múltja és jövője. Bp., 1990, Tinódi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15761.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Crouy-Chanel Katalin: Johannes von Müller magyar barátai. Levelek a shaffhauseni levéltárból Bp. 1941. Danubia. 70 l. 2 sztl. lev. (Minerva könyvtár 138.) Kiadói papírkötés, enyhén sérült gerinccel.
15762.

Rufpreis:
1 000 HUF

15763.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF