Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 194

Székely András: Munkácsy Mihály. A bevezető tanulmányt írta és a képeket válogatta: - -. Bp.,1979,Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
16721.

Rufpreis:
800 HUF

16722.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

A. G. Barszkaja-V. N. Berezina-A. N. Izergina: Ermitázs. Francia festészet. A XIX. század és a XX. század eleje. Leningrád-Prága,1966.,Szovjetszkij Hudozsnyik-Artia. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
16723.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gácsi Mihály. 12 db grafika ofszet reprodukciója. Bp., 1977, Corvina. Papír mappában, jó állapotban.
16724.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bodnár Éva: id. Markó Károly (1791-1860). Bp.,1980, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16725.

Rufpreis:
800 HUF

Hárs Éva: Martyn Ferenc. Bp.,1975, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16726.

Rufpreis:
800 HUF

Németh Lajos: Csontváry. Bp., 1977, Corvina. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban, jó állapotban.
16727.

Rufpreis:
1 600 HUF

Végvári Lajos: Szőnyi István - Bernáth Aurél. Miskolc, 2003, Well-Press Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
16728.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tom Howard: Het Paard in der Kunst. Sint-Niklaas, 1995, Flash. Holland nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
16729.

Rufpreis:
1 000 HUF

De Groten van alle Tijden: Michelangelo. Amsterdam, 1970, De geillustreerde Pers N.V. Holland nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
16730.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bullás József: Munkák/Works. 1989-2002. (Bp.,2002), Bullo Art. Magyar és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16731.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes képzőművészeti könyv és katalógus tétel, össz. 7 db. Fecske András: A figurativitás problémái a kortárs hazai festőművészetben (1945-1990). Bp., 1995, HG (Figuratív piktúra 1.). A kéz intelligenciája. Kézműves iparművészeti kiállítás, műcsarnok 1980. július 18- augusztus 31. Kézműves iparművészeti kiállítás, műcsarnok 1980. július 18- augusztus 31.  Rudnay Gyula festőművész gyűjteményes kiállítása, 1953. Max Bill Budapest. Bp., 1986, Műcsarnok. Az 1986. szeptember 25 és november 9. közötti kiállítás katalógusa. Ferenczy Noémi emlékkiállítása 1978-79.  Romvári Márton. Malerei des XX. Jahrhunderts. Bilderhefte der Hamburger Kunsthalle II/III. Vegyes állapotban
16732.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF