Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 194
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2127130
16745
367
Books: Architecture, Art
Dr. C. H. De Jonge (szerk.): Holländische Möbel und Raumkunst von 1650-1780. Stuttgart, 1922, Julius Hoffmann. Német nyelven, 434 illusztrációval. Kiadói félvászon kötésben, kopott borítóval, enyhén hullámos lapokkal, tulajdonosi bélyegzővel.
2128893
16747
367
Books: Architecture, Art
Művészettörténeti Füzetek 13/1 és 13/2 - Balogh Jolán: Varadinum, Várad vára. Bp., 1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2112241
16748
367
Books: Architecture, Art
Frederique Constant órakatalógus, 2006. Papírkötésben, jó állapotban.
2110659
16749
367
Books: Architecture, Art
Zsolnay Teréz-M. Zsolnay Margit-Sikota Győző: Zsolnay. A gyár és a család története 1863-1948. A gyár története 1948-1973. Bp., 1974, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
2110649
16750
367
Books: Architecture, Art
Sajó Aladár: A Vörösmarthy-szobor. A budapesti Vörösmarthy-szobor története. Bp., 1908, Szoborbizottság. Félvászon kötésben, javított borítóval. 2110894
16751
367
Books: Architecture, Art
Varázslatos arany. Szerk.: Reviczky Béla.Bp., 2000, Athenaeum. Kiadói kartonált papírkötés.
2110938
16752
367
Books: Architecture, Art
Barangolás a művészetek világában. Debrecen, Tóth Könyvker. Kiadói kartonált papírkötés.
2110876
16753
367
Books: Architecture, Art
László-Rácz: A nagyszentmiklósi kincs. Harmadik kiadás. Bp., Corvina. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóval.
2110571
16754
367
Books: Architecture, Art
Bakó Zsuzsanna: Székely Bertalan (1835-1910). Bp., 1982, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói vászonkötés papír védőborítóval.
2110570
16755
367
Books: Architecture, Art
Bakó Zsuzsanna, Sz. Kürti Katalin, Ónody Magdolna: Munkácsy. Debrecen, Tóth Könyvkereskedés és Kiadó Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
2100536
16756
367
Books: Architecture, Art
Bényi László - Paál. Bp., Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, 1979. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóban.
2100511
16757
367
Books: Architecture, Art
Mihail V. Alpatov: A drezdai képtár. Bp., Corvina, 1976. Kiadói egészvászon-kötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF