Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 194

Dr. C. H. De Jonge (szerk.): Holländische Möbel und Raumkunst von 1650-1780. Stuttgart, 1922, Julius Hoffmann. Német nyelven, 434 illusztrációval. Kiadói félvászon kötésben, kopott borítóval, enyhén hullámos lapokkal, tulajdonosi bélyegzővel.
16745.

Rufpreis:
2 000 HUF

Művészettörténeti Füzetek 13/1 és 13/2 - Balogh Jolán: Varadinum, Várad vára. Bp., 1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16747.

Rufpreis:
2 000 HUF

Frederique Constant órakatalógus, 2006. Papírkötésben, jó állapotban.
16748.

Rufpreis:
800 HUF

Zsolnay Teréz-M. Zsolnay Margit-Sikota Győző: Zsolnay. A gyár és a család története 1863-1948. A gyár története 1948-1973. Bp., 1974, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16749.

Rufpreis:
1 200 HUF

Sajó Aladár: A Vörösmarthy-szobor. A budapesti Vörösmarthy-szobor története. Bp., 1908, Szoborbizottság. Félvászon kötésben, javított borítóval.
16750.

Rufpreis:
1 200 HUF

Varázslatos arany. Szerk.: Reviczky Béla.Bp., 2000, Athenaeum. Kiadói kartonált papírkötés.
16751.

Rufpreis:
1 800 HUF

Barangolás a művészetek világában. Debrecen, Tóth Könyvker. Kiadói kartonált papírkötés.
16752.

Rufpreis:
1 000 HUF

László-Rácz: A nagyszentmiklósi kincs. Harmadik kiadás. Bp., Corvina. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóval.
16753.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bakó Zsuzsanna: Székely Bertalan (1835-1910). Bp., 1982, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói vászonkötés papír védőborítóval.
16754.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bakó Zsuzsanna, Sz. Kürti Katalin, Ónody Magdolna: Munkácsy. Debrecen, Tóth Könyvkereskedés és Kiadó Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
16755.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bényi László - Paál. Bp., Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, 1979. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóban.
16756.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mihail V. Alpatov: A drezdai képtár. Bp., Corvina, 1976. Kiadói egészvászon-kötés.
16757.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF