Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 194
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2027465
16697
367
Books: Architecture, Art
2100494
16698
367
Books: Architecture, Art
Champigneulle: Art nouveau - Jugendstil - Szecesszió. Bp., Corvina, 1972. Kiadói egészvászon-kötés. 2100503
16699
367
Books: Architecture, Art
Castiglione László - Római művészet. Bp., Corvina, 1971. Kiadói egészvászon-kötés kiadói papír védőborítóval.
2100484
16700
367
Books: Architecture, Art
Nagy Sándor - Dombó. Újvidék, Forum Könyvkiadó, 1974. Kiadói kartonált papírkötés.
2100419
16701
367
Books: Architecture, Art
Prokop Péter: Fügefám alól. Bp., Budapesti Művészetbarátok Egyesülete, 1989. Kiadói papírkötés.
2100580
16702
367
Books: Architecture, Art
Maler und Werk sorozat 8 kötete: Böcklin, Courbet, Runge (2db), Richter (2db), Sisley, Leibl. VEB Verlag der Kunst, Dresden, 1975-1979. Kiadói papírkötés. Német nyelvűek.
2050638
16703
367
Books: Architecture, Art
Baktay Ervin: India művészete 1-2. köt. Képzőművészeti zsebkönyvtár. Bp., 1981, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés.
2100171
16704
367
Books: Architecture, Art
A képzőművészetek iskolája 1-2. Főszerk.:Pásztói Margit. Bp., Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, 1976-1977. Félvászon-kötés.
2112351
16705
367
Books: Architecture, Art
Lendvai Ernő: Bartók költői világa. Bp., Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói vászonkötés papír védőborítóban.
2130252
16706
367
Books: Architecture, Art
3 db művészeti könyv: Csoba Géza, Kovács Margit, Magyar művészet képeskönyve
2130212
16707
367
Books: Architecture, Art
Mednyánszky. A bevezető tanulmányt írta: Aradi Nóra. Bp., 1983, Corvina Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban, jó állapotban. 2130255
16708
367
Books: Architecture, Art
3 db lakberendezéssel, építészettel kapcsolatos könyv: Ablakok, A lakás berendezése és méretezése, Otthon a lakásban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF