Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 194

3 db német nyelvű művészettel kapcsolatos könyv. Holland festészet, Rembrandt, Romantika, Gótika.
16709.

Rufpreis:
1 000 HUF

Passuth Krisztina: Márffy Ödön. Bp., 1978, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, borítóval.
16710.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sinóros Zsbaó Katalin (szerk.): Gross Arnold. Bp., 1997. Intrada. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval
16711.

Rufpreis:
1 000 HUF
27

Dr. Fábián Gáspár: Küzdelem és alkotásaim 1910-től 1935-ig, életem ötvenedik événél. DEDIKÁLT! Bp., 1935, Szerző. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
16712.

Rufpreis:
4 000 HUF

Lux Géza: A zsámbéki templomrom. Bp., 1939, Szerző. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16713.

Rufpreis:
2 800 HUF

Cunhal, Alvaro: Börtönrajzok. Bp., 1978, Corvina - Editorial Avante. 25 rajz reprodukciója, foltos papír mappában, Teljes!
16714.

Rufpreis:
2 000 HUF

16715.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Székely szőnyegek. Szerk.: Viski Károly. Bp., 1928, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Tizenhat színes képpel. Papírkötésben, jó állapotban.
16716.

Rufpreis:
4 000 HUF

Moderne Kunst in Meister-Holzschnitten. Nach Gemalden und Sculpturen Berühmter Meister Der Gegenwart. XIII. Band. Berlin, é.n. [cca 1900], Rich. Bong. Kiadói festett egészvászon borító, egész- és kétoldalas illusztrációkkal. Német nyelvű könyv a modern művészetről a XIX. század végéről. Megviselt állapotban. A borító kopott. A gerince sérült. A kötése meglazult, sérült. A könyvből számos lap hiányzik! /  Book about the modern art in german language, with one and two full-pages illustrations, from the end of the 19th century.  In poor conditions. The cover is worn. The spine and the binding are damaged. Some pages lost from the book.
16717.

Rufpreis:
2 400 HUF

16718.

Rufpreis:
1 000 HUF

Moszkva - Kreml' / Moscou - Kremlin. Moszkva, 1967. Jevgenyij Goljahorszkij 10 db munkája, klisé, papír, albumba rendezve, különböző méretben, Galambos Ferenc (1910-1988) irodalomtörténész, ex libris szakértőnek dedikálva.
16719.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ungarische Tanzkunst. Szerk.: Kaposi Edit, Pesovár Ernő. Bp., 1984, Corvina. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16720.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF