Tétel

Rufpreis:

4 000 HUF

Beschreibung:

Dr. Fábián Gáspár: Küzdelem és alkotásaim 1910-től 1935-ig, életem ötvenedik événél. DEDIKÁLT! Bp., 1935, Szerző. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor