Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 194
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1933496
16685
367
Books: Architecture, Art
Koós Judit: Finn iparművészet. Dedikált. Bp., 1971. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval + 1 fotó 2128895
16686
367
Books: Architecture, Art
N. Akimov: Színház és látomás. Bp., 1967, Színháztudományi Intézet-Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés. Megjelent 1100 példányban.
2125291
16687
367
Books: Architecture, Art
Dr. Gurmai Mihály: Az üveg. Kolozsvár, 1943, Minerva. Későbbi papír kötésben (kiadó borító helyett). Nagyon gazdagon illusztrált fekete-fehér fotókkal és ábrákkal. Ritka! 1991747
16688
367
Books: Architecture, Art
2062928
16689
367
Books: Architecture, Art
Salvador Dali: Millet Angeluszának tragikus mítosza. "Paranoia-kritikai" értelmezés. Ford.: Kisari Miklós. Bp., 1986, Corvina. Kiadói papírkötés.
2057285
16690
367
Books: Architecture, Art
Richard Friedenthal: Leonardo. Életrajz képekben. Fordította:G. Beke Margit. Bp., 1975, Gondolat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2110581
16691
367
Books: Architecture, Art
Makovecz Imre: Corvina Műterem. Bp., 1980, Corvina. Kiadói papírkötés.
2112325
16692
367
Books: Architecture, Art
Mednyánszky. A bevezető tanulmányt írta: Aradi Nóra. Bp., 1983, Corvina Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban, jó állapotban.
2110908
16693
367
Books: Architecture, Art
Karel Van Mander: Hírneves német-alföldi és német festők. Bp., Helikon. Nylon kötés papír védőborítóval. 2110601
16694
367
Books: Architecture, Art
Barabás-Gilyén: Vezérfonal népi építészetünk kutatásához. Bp., 1979, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés.
2100316
16695
367
Books: Architecture, Art
Katona Imre: Zsolnay Vilmos. Bp., Gondolat, 1977. Kiadói papírkötés.
2097244
16696
367
Books: Architecture, Art
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF