Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 194
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2070968
16673
367
Books: Architecture, Art
Z. Gács György: A festészet technológiája. Bp.,1954, Képzőművészeti Alap. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval. Megjelent 2000 példányban. 2124537
16674
367
Books: Architecture, Art
2 db kiadvány Csohány Kálmánról: 1 db Csohány Kálmán emlékkiállítás (katalógus). Szerk.: Krunák Emese. Bp., 1982, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötésben, papír védőborítóval. + 1 db B. Supka Magdolna: Csohány Kálmán. Bp., 1986, Corvina. Supka Magdonal (1914-2005) által dedikált! Kiadói papírkötésben
2124540
16675
367
Books: Architecture, Art
Uitz Béla kiállítása. A szovjet múzeumokban és a művész tulajdonában lévő művekből. Bp., 1968, Magyar Nemzeti Galéria-Kulturális Kapcsolatok Intézete. Kiadói papírkötés. 1935470
16676
367
Books: Architecture, Art
1947505
16677
367
Books: Architecture, Art
1425488
16678
367
Books: Architecture, Art
Chev. Pierre Gentili. Sur L'art Tapis. Rome, 1878. De La Pace. Könyv a szőnyegművészetről / Book about carpets. 141p.
1954186
16679
367
Books: Architecture, Art
Sváb József: Képregényiskola. Bp., 1991, Akvarell. Papírkötésben, jó állapotban.
2130215
16680
367
Books: Architecture, Art
Bényi László - Paál. Bp., Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, 1979. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóban.
2130223
16681
367
Books: Architecture, Art
Sass Sylvia: Hangok és képek. BP., 2004. Geopen. Kiadói kartonálás , papír védőborítóval
2128850
16682
367
Books: Architecture, Art
Dercsényi-Pogány-Szentkirályi: Pécs városképei - műemlékei. Bp., 1966, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
2124523
16683
367
Books: Architecture, Art
Csernus Tibor festőművész retrospektív kiállítása. Bp. 1989. Műcsarnok. Csernus Tibor (1927-2007) által aáírt! Kiadói papírkötésben. 1073593
16684
367
100
Books: Architecture, Art
Sevcsik Jenő: Fényképezés (gép, anyag, felvétel). Bp., 1965, Műszaki Könyvkiadó. Kicsit kopott kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF