Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 194

Z. Gács György: A festészet technológiája. Bp.,1954, Képzőművészeti Alap. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval. Megjelent 2000 példányban.
16673.

Rufpreis:
1 600 HUF
23

2 db kiadvány Csohány Kálmánról: 1 db Csohány Kálmán emlékkiállítás (katalógus). Szerk.: Krunák Emese. Bp., 1982, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötésben, papír védőborítóval. + 1 db B. Supka Magdolna: Csohány Kálmán. Bp., 1986, Corvina. Supka Magdonal (1914-2005) által dedikált! Kiadói papírkötésben
16674.

Rufpreis:
1 200 HUF

Uitz Béla kiállítása. A szovjet múzeumokban és a művész tulajdonában lévő művekből. Bp., 1968, Magyar Nemzeti Galéria-Kulturális Kapcsolatok Intézete. Kiadói papírkötés.
16675.

Rufpreis:
1 000 HUF

16676.

Rufpreis:
2 000 HUF

16677.

Rufpreis:
1 000 HUF

Chev. Pierre Gentili. Sur L'art Tapis. Rome, 1878. De La Pace. Könyv a szőnyegművészetről /  Book about carpets. 141p.
16678.

Rufpreis:
2 800 HUF

Sváb József: Képregényiskola. Bp., 1991, Akvarell. Papírkötésben, jó állapotban.
16679.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bényi László - Paál. Bp., Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, 1979. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóban.
16680.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sass Sylvia: Hangok és képek. BP., 2004. Geopen. Kiadói kartonálás , papír védőborítóval
16681.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dercsényi-Pogány-Szentkirályi: Pécs városképei - műemlékei. Bp., 1966, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
16682.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csernus Tibor festőművész retrospektív kiállítása. Bp. 1989. Műcsarnok. Csernus Tibor (1927-2007) által aáírt! Kiadói papírkötésben.
16683.

Rufpreis:
1 200 HUF
39

16684.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF