Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 194

16770.

Rufpreis:
1 200 HUF

16771.

Rufpreis:
1 000 HUF

16772.

Rufpreis:
1 000 HUF

16773.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nikolaus Pevsner: Az európai építészet története. Nyugat-Európa a X. századtól a XX. századig. Bp., 1974, Corvina. Második kiadás. Kiadói vászonkötés, védőborító nélkül, sérült gerinccel.
16774.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ortutay Gyula: Magyar népköltészet (Népballadák, népmesék). Bp., 1985, Akadémiai. Kiadói vászonkötés, kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzővel.
16775.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kovács Éva: A Mátyás-kálvária. Bp., Helikon Kiadó, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés kiadói papír védőborítóval.
16776.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kispéter Miklós: A győzelmes film - Film, tudomány, művészet. Bp., é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban
16777.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szalontai Barnabás: Kerámia a nyírbátori paraszti háztartásban. Közlemények a debreceni Kossuth Lajos Tudományegyetem Néprajzi Intézetéből. 23. Debrecen, 1970, Kossuth Lajos Tudományegyetem Néprajzi Intézete, 241+1 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
16778.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

17000.

Rufpreis:
2 800 HUF

17001.

Rufpreis:
2 800 HUF

17003.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF