Porzellan

Zahl der Lose: 95

Zsolnay virág mintás mokkás csésze 2 db + 3 db alj Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
11196.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay virág mintás süteményes tányérok 7 db Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 19 cm
11197.

Rufpreis:
10 000 HUF
11

Zsolnay eozin mázas bagoly figura, jelzett, hibátlan 9 cm
11198.

Rufpreis:
3 000 HUF
15

Zsolnay eozin mázas kis váza, rajta Pécsi jelképekkel, jelzett, hibátlan, m: 7 cm
11199.

Rufpreis:
2 000 HUF
15

Zsolnay porcelán káposztaleveles nyúl figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 6 cm
11200.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay porcelán süteményes tál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 42×16 cm
11201.

Rufpreis:
1 800 HUF

Zsolnay mokkás, kártya mintás hiányos készlet. 5 csésze, aljjal + 1 csésze. Matricás, jelzett, kis kopásokkal
11202.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm
11203.

Rufpreis:
3 000 HUF
26

Zsolnay porcelán "Soproni emlék", matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 10×7×4 cm
11204.

Rufpreis:
2 400 HUF

Zsolnay pillangó mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, mázhibákkal  8x8 cm
11205.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 26 cm
11206.

Rufpreis:
10 000 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett fali tál, matricás, jelzett, hátoldalán OTP logóval, kopásnyomokkal, d: 24 cm
11207.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF