Porzellan Zahl der Lose: 95
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2117884
11196
366
Zsolnay virág mintás mokkás csésze 2 db + 3 db alj Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2117886
11197
366
Zsolnay virág mintás süteményes tányérok 7 db Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 19 cm 2122445
11198
366
Zsolnay eozin mázas bagoly figura, jelzett, hibátlan 9 cm 2117462
11199
366
Zsolnay eozin mázas kis váza, rajta Pécsi jelképekkel, jelzett, hibátlan, m: 7 cm 2117446
11200
366
Zsolnay porcelán káposztaleveles nyúl figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 6 cm 2117961
11201
366
Zsolnay porcelán süteményes tál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 42×16 cm 2122406
11202
366
Zsolnay mokkás, kártya mintás hiányos készlet. 5 csésze, aljjal + 1 csésze. Matricás, jelzett, kis kopásokkal 2116376
11203
366
Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm 2117971
11204
366
Zsolnay porcelán "Soproni emlék", matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 10×7×4 cm 2118524
11205
366
Zsolnay pillangó mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, mázhibákkal 8x8 cm 2102453
11206
366
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 26 cm 2119113
11207
366
Hollóházi Szász Endre által tervezett fali tál, matricás, jelzett, hátoldalán OTP logóval, kopásnyomokkal, d: 24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF