Porzellan Zahl der Lose: 95
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2122348
11208
366
8500
Hollóházi népviseletbe öltözött pár, férfialak vállán puskával kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
2116908
11209
366
Hollóházi porcelán akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 28,5 cm 2119515
11210
366
4 db hollóházi porcelán figura, mind kézzel festett: Női alak népviseletben és fejkendővel, enyhén kopott, m: 11 cm. Kisfiú, enyhén kopott, m: 12 cm. Kutya, hibátlan, h: 12 cm, m: 6,5 cm. Női alak sárga ruhában, enyhén kopott, m: 24 cm. 2063966
11211
366
Hollóházi porcelán asztali szett, díszdobozban Idegenforgalmi Propaganda Kiadóvállalat felirattal. Jelzett, hibátlan.
2118174
11212
366
Gránit fajansz leveses tál. Kis kopásokkal. Jelzett. d: 35x23 cm 2117939
11213
366
Drasche porcelán bagoly, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 7 cm 2087101
11214
366
3800
M.P. Samie kisfiú buszt, részben biszkvit porcelán, jelzett, apró foltokkal, m:20 cm
2072881
11215
366
Royal KPM váza, biszkvit porcelán, tetején kopással, jelzett, m: 18,5 cm
2117534
11216
366
Wallendorf puttó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
2119759
11217
366
2 db porcelán: Thomas Bavaria virág mintás fogpiszkálótartó, matricás, jelzett, h: 6,5 cm. Rosenthal virág mintás sószóró, matricás, jelzett, h: 8,5 cm 2117602
11218
366
Viktória csehszlovák porcelán cipő, "Balatonszárszói emlék" felirattal, matricás, jelzett, kopott, 10x14 cm
2103566
11219
366
Thomas Ivory Bavaria német virágmintás porcelán váza, matricás, apró kopásnyomokkal, jelzett, m: 29,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF