Porzellan

Zahl der Lose: 95

Hollóházi népviseletbe öltözött pár, férfialak vállán puskával kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
11208.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Hollóházi porcelán akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 28,5 cm
11209.

Rufpreis:
2 800 HUF

4 db hollóházi porcelán figura, mind kézzel festett: Női alak népviseletben és fejkendővel, enyhén kopott, m: 11 cm. Kisfiú, enyhén kopott, m: 12 cm. Kutya, hibátlan, h: 12 cm, m: 6,5 cm. Női alak sárga ruhában, enyhén kopott, m: 24 cm.
11210.

Rufpreis:
2 000 HUF
25

Hollóházi porcelán asztali szett, díszdobozban Idegenforgalmi Propaganda Kiadóvállalat felirattal. Jelzett, hibátlan.
11211.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gránit fajansz leveses tál. Kis kopásokkal. Jelzett. d: 35x23 cm
11212.

Rufpreis:
1 200 HUF

Drasche porcelán bagoly, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 7 cm
11213.

Rufpreis:
1 400 HUF

M.P. Samie kisfiú buszt, részben biszkvit porcelán, jelzett, apró foltokkal, m:20 cm
11214.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Royal KPM váza, biszkvit porcelán, tetején kopással, jelzett, m: 18,5 cm
11215.

Rufpreis:
800 HUF

Wallendorf puttó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
11216.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

2 db porcelán: Thomas Bavaria virág mintás fogpiszkálótartó, matricás, jelzett, h: 6,5 cm. Rosenthal   virág mintás sószóró, matricás, jelzett, h: 8,5 cm
11217.

Rufpreis:
1 200 HUF

Viktória csehszlovák porcelán cipő, "Balatonszárszói emlék" felirattal, matricás, jelzett, kopott, 10x14 cm
11218.

Rufpreis:
2 000 HUF

Thomas Ivory Bavaria német virágmintás porcelán váza, matricás, apró kopásnyomokkal, jelzett, m: 29,5 cm
11219.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF