Porzellan

Zahl der Lose: 95

Bavaria porcelán tányér ón karimával. Jelzett, matricás, hibátlan. d: 23 cm
11220.

Rufpreis:
2 400 HUF

Leander cseh porcelán tojástartó tál, jelzett, hibátlan, d: 20 cm
11221.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

H&C Chodau mokkás készlet tálcával, gépi festés, jelzett, kopott,
11222.

Rufpreis:
4 000 HUF

The Franklin Mint Heirloom Collection kutyás porcelán tál, matricás, jelzett, hibátlan, d: 20,5 cm
11223.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mason's Vista levonóképes, jelzett teás szett: 1 db fedeles tea kanna, enyhén kopott, m:19,5 cm. 5 db csésze, enyhén kopott, m: 6 cm. Cukortartó, enyhén kopott, m: 4 cm. Tej kiöntő, enyhén kopott, m: 6 cm
11224.

Rufpreis:
3 000 HUF

Porcelán gólya, jelzett, kézzel festett, kis kopásnyomokkal, m: 38 cm
11225.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

11226.

Rufpreis:
1 000 HUF

11227.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Napóleon lovon, porcelán dísztál, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 25 cm
11228.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

XIX. sz. vége: Jelzett fajansz reggeliző tálca. Repedésekkel. réz fogóval d: 22 cm
11229.

Rufpreis:
1 800 HUF
23

3 db figurális porcelán, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, egyik ragasztott, m: 10 cm
11230.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pirex kávéskészlet 6 csésze, aljjal. Jelzett, hibátlan.
11231.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF