Porzellan Zahl der Lose: 95
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2118057
11220
366
Bavaria porcelán tányér ón karimával. Jelzett, matricás, hibátlan. d: 23 cm
2121849
11221
366
Leander cseh porcelán tojástartó tál, jelzett, hibátlan, d: 20 cm 2052272
11222
366
H&C Chodau mokkás készlet tálcával, gépi festés, jelzett, kopott,
2122072
11223
366
The Franklin Mint Heirloom Collection kutyás porcelán tál, matricás, jelzett, hibátlan, d: 20,5 cm 2121016
11224
366
Mason's Vista levonóképes, jelzett teás szett: 1 db fedeles tea kanna, enyhén kopott, m:19,5 cm. 5 db csésze, enyhén kopott, m: 6 cm. Cukortartó, enyhén kopott, m: 4 cm. Tej kiöntő, enyhén kopott, m: 6 cm 2107693
11225
366
Porcelán gólya, jelzett, kézzel festett, kis kopásnyomokkal, m: 38 cm
2067033
11226
366
2026866
11227
366
3400
2123859
11228
366
Napóleon lovon, porcelán dísztál, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 25 cm 2123162
11229
366
XIX. sz. vége: Jelzett fajansz reggeliző tálca. Repedésekkel. réz fogóval d: 22 cm 2117946
11230
366
3 db figurális porcelán, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, egyik ragasztott, m: 10 cm 2116356
11231
366
Pirex kávéskészlet 6 csésze, aljjal. Jelzett, hibátlan.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF